Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Budapesten foglalok egy...

Ha Budapesten foglalok egy szobát, és az adott időpontban nem tudok megjelenni, és ténylegesen nem vagyok ott, akkor is küldenek házhoz számlát?

Figyelt kérdés
A szálloda szabályzat szerint, mivel nem hitelkártyás foglalás, így ha nem jelenek meg 18:00ig törlik a foglalást, arról nincs szó hogy lenne fizetési kötelezettségem. Azonban tapasztalatlanságom miatt bizonytalan vagyok.
2011. júl. 12. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, mert rossz email címet adtam meg, de találtam olyan információt, mely szerint ha nem kapok visszaigazoló emailt, akkor a foglalás nem lesz érvényes. Ez esetben az enyém sem az?
2011. júl. 12. 21:05
 2/4 anonim válasza:
Számlát biztosan nem küldhetnek, ez csak abban az esetben igaz (és semmi köze sincs a számlához), ha letettél egy adott összegű előleget és nem jelensz meg, na azt megtarthatják, de ha simán törlődik a fogadás akkor semmiféleképpen nem.
2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(Előző vagyok)


Még annyit hozzá tennék, (mondjuk nekem nem világos ez az e-mail -es dolog) hogyha e-mail címen keresztül foglaltad le, akkor alap, hogy bármit is adsz meg nem küldhetnek számlát! Ha ez így működne bárki visszaélhetne pl: Kis Pista adataival és hozzá menne a számla. Szerintem ne aggódj.

2011. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Végül, nehezen ugyan, de sikerült felhívnom őket, és nem volt belőle baj. Alapvetően az e-mail címet azért kellett megadni, hogy vissza lehessen mondani a foglalást.

Én ott hibáztam, hogy elírtam az e-mail címet, és így ezt nem tudtam megcsinálni. De segítettek, és egyáltalán nem problémáztak rajta.

2011. júl. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!