Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazzunk májusban max...

Hova utazzunk májusban max 800000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Félretettünk egy nagyon szép nyaralásra, Öszig már nem akarunk várni, mert már 2 éve nem voltunk.


Az álmunk Maldív szigetek, Afrika, vagy Seychellen szigete lennének, de erre ugye ennyi pénz nem lenne elég.


Thaiföldre elég lenne már de ott monszun lesz ebben az idöben.

Mit ajánlotok? Európa is szóba jöhet, ha esetleg konkrét hotelt is tudtok ajßanlani az jó lenne.


2009. márc. 29. 16:58
 1/8 anonim válasza:
86%

Horvátország, Bulgária :)

Horvátországba: San Marino camping Rab szigeten ;-)

2009. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek be tobb utazasi irodaba is, es kerjetek tanacsot ott, en igy tennek!:)
2009. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Andalúzia!

Nekem Spanyolország ezen része a szívem csücske!

2 x voltam ott, egyszer januárban, egyszer nyáron.

Ki ne hagyjátok Ronda városát, érdekes földrajzi képződmények között fekszik.

És akkor még nem is beszéltem az építészetéről - Granada, Cordoba, Malaga ...

Májusban biztosan gyönyörű, még minden zöld, és nincs tele turistákkal.

2009. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
Szerintem Zámolyra menjetek. Nincs messze, alacsonyak az árak. Kibéreltek pár munkanélkülit egy hérte és csicskáztatjátok őket. Jó szórakozást:)
2009. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is Dél-Spanyolországra szavazok! Olyan gyönygyszem nincs több itt a közelben, az emberek is nagfyon kedvesek, és még tedd hozzá, hogy ott ennyi pénzből baromi jól ellehettek hosszabb időn keresztül is, mert még a magyar árakhoz képest is elég olcsók a dolgok. Én egyértelműen ezt választanám.

Persze egzotikusabb a Seychelles, de tudod te milyen drága az a hely? Na ot már nem leszel el olyan kényelmesen a 800-ból.

2009. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kanári-szigetek (de tényleg mindegyik sziget), bőségesen megvan 250e Ft-ból teljes ellátással, öt csillagos szállodában. A maradék pénzből autót bérelhetsz (egy hétre 20e Ft körül van mindennel együtt!!!), hajózhattok, tengeralattjárózhattok, delfint simogathattok, körbejárhatjátok a többi szigetet stb.
2009. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gorogorszag, Athen, Meteorak szerintem szuper. En nyaron oda megyek ha sikerul:)
2009. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

De jó nektek hogy két éve nem nyaraltatok. Mi még sosem nyaraltunk sehol családdal. =/

Igaz én 15 éves vagyok xD

2009. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!