Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk hétvégénként 1-2...

Hova menjünk hétvégénként 1-2 napra?

Figyelt kérdés
Most leszek túl egy iszonyatos vizsgaidőszakon, és utána megkezdődik a nyár:) Sajnos idén párommal se az anyagi helyzetünk, se a munkája nem engedi, hogy elutazzunk egy hétre, de olyan szívesen mennék el 1-1 hétvégén vagy egynapos kirándulásokra, vagy egy ottalvással, nem csak Magyarországon. Bécsbe szerintem elmegyünk, azt szeretjük:) Tudnátok még ajánlani egy-két jó kis helyet, ahova nem csak aranyárért lehet eljutni, és ilyen rövid időre is élvezetes?
2011. jún. 30. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen beállítottságúak vagytok. Városnézős, napozós-fürdős vagy éppen túrázgatós helyeket kerestek?
2011. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Prága, az is megér egy hosszú hétvégét, gyönyörű.
2011. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Prága jó ötlet, ott még nem voltunk. Hát ha már az ember csak 1-2 napra megy valahova, akkor én inkább a csavargósat preferálom:)
2011. jún. 30. 11:01
 4/6 anonim válasza:

Nézzétek meg a Ken-Edi Travel honlapját www.keneditravel.hu, ők kimondottan ilyen egy-két napos kirándulásokkal foglalkoznak, nagyon jók a programjaik és egyáltalán nem drágák. Az sem mellékes, hogy nem mondanak le utat.

Nálunk már az egész család rákapott ezekre az egynaposakra. Nem kerül sokba és egy csomó helyre eljutsz.

2011. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh tényleg nagyon jó ajánlataik vannak, és pont az, amire gondoltam:) köszönöm a tippet, mindenképp ki fogjuk próbálni, csak rá ne kattanjunk:)))
2011. jún. 30. 22:56
 6/6 anonim válasza:
Balcsira elmenni annyira hogy ottvagytok,fürödtök egyet,stb. tökéletes.Visztek magatokkal kaját,innit,meg amit kell,és csak a benzint kell fizetni érte.
2011. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!