Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülhetek ilyen kézipoggyássz...

Repülhetek ilyen kézipoggyásszal? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Malévvel megyek. Azt írja a szabályzat, hogy 55x40x20 cm lehet. Ha az én táskám 57 cm hosszú, azt elfogadják? A többi mérete oké. Mennyire szigorúan veszik ezt?
2011. jún. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem egy reptéri illetékes azt mondta hogy ha összeadod a három számot(55x40x20) az összegük ne legyen nagyobb 150 cm-nél
2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El fogják fogadni. A Malév egyébként sem olyan szigorú ebből a szempontból, mert ott nem kell fizetni a feladott poggyászért, nem úgy, mint a fapadosoknál.
2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat :)
2011. jún. 26. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

>> nekem egy reptéri illetékes azt mondta hogy ha összeadod a három számot(55x40x20) az összegük ne legyen nagyobb 150 cm-nél


Ez marhaság. A (hosszúság x szélesség x magasság) méretek ha pl. ilyenek: (50z50x50), akkor természetesen az 50 cm magasság be sem fér a fejed feletti csomagtartóba. Lábnál pedig csomag nem lehet. Az illető reptéri illetékes azelőtt a postánál dolgozhatott, ott voltak régente hasonló "aranyszabályok" a feladott csomagok tekintetében.

2011. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az összeadás nem hülyeség, van ahol tényleg ez a szabály.
2011. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek is :)
2011. jún. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!