Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökország Alanya ki volt...

Törökország Alanya ki volt már? Milyen?

Figyelt kérdés

Most készülünk Törökországba, Alanyába! Mi a tapasztalatotok? Delfinekkel lehet úszni?

Minden vélemény érdekel!!


2011. jún. 23. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de én 3 napja jöttem onnan haza. IMÁDTAM!!! Mióta hazajöttem kisebb "depresszióm" van. Mindenki olyan kedves volt, és gyönyörű hely. Elképesztő. Neked hogy tetszett?
2011. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én már visszajáró vagyok, sajnos most is kimaradt felújitás miatt, de ez az a hely, ahova minden évbe visszamegyünk, már ismerjük a környéket, tudjuk milyen,meglepetés nem ér:)


jövöre semmi sem tarthat vissza, ha esetleg van vki olyan itt, aki szintén tervezi jövöre ( július eleje ) last minute.tal az irjon nyugodtan, társaságban jobb:-)

2011. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon de nagyon durván jó hely!
2011. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még aktuális! :) Szept. 19-én érkezünk, még nem voltam soha! Már nagyon nagyon várom!!! Remélem még jó idő lesz!
2011. szept. 1. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó idő lesz, ne aggódj:) aztán csak vigyázz,mert én annyira megszerettem ott, iszonyatosan hiányzik. milyen jó most neked:)
2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez CSAK Istanbul! [link]

Vegyesen Töröko.: [link]

Itt meg egy szórakozóhely Alanya-ban: [link]

2011. szept. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig Törökbe nyaralok. Ajánlani tudom ott még Mula megyében Bodrum-ot!
2011. szept. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!