Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Ryanair mennyi idő alatt...

A Ryanair mennyi idő alatt küldi ki e-mailbe a jegyet?

Figyelt kérdés
Mert csak visszaigazoló sms-t kaptam, e-mailt nem...
2011. jún. 7. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
rogton a foglalas utan kellene...ha par napon belul nem kapod meg, en azt javaslom vedd fel veluk a kapcsolatot.
2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De am. ha az oldalon beirom a kódomat amit kaptam és rámegyek a My bookingsra akkor kihozza rendesen
2011. jún. 7. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor csak lehet "elakadt" valahol:) kesobb meg fog erkezni ne izgulj, ha nem akkor ott az sms-ed amivel tudod igazolni a foglalasod a bankkartyaddal is hiszen levontak az osszeget stb...irj nekik vagy hivd fel oket hogy nem kaptal es ennek mi az oka.
2011. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem karom felhivni mert 30 font/perc :S De oda van irva h Status: Confirmed de alá meg oda van írva, h Booking is not confirmed until you recieve email itinerary xD Szóval meg van erősítve de még sem?
2011. jún. 7. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy az allapot meg van erositve tehat maga a folyamat, de a foglalas tenye addig nem lel megerositest amig nem kapod meg a valasz emailt.
2011. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akkor sms-t miért kaptam?
2011. jún. 7. 21:00
 7/10 A kérdező kommentje:
De mi az h kiirja h a Booking confirmed de közbe meg mégse? xD Na jó ez magas nekem.
2011. jún. 7. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:

online becsekkoltal mar egyebkent? mert akkor kuldi a jegyet

emailben.

2011. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15 nappal előtte lehet csak =/ szóval 20-án tudok csak
2011. jún. 7. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor azt javaslom vard meg a 20-at csekkolj be es aztan vard az emailt utana meg mindig van idod kapcsolatba lepni veluk emailben ha vmi gond van. Szerintem nalad ez lesz a problema. Majd ird meg sikerult-e.:)Sok sikert! Egyebkent en nem jarok ryan-nal mar utalom oket....de ez csak a sajat velemenyem...
2011. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!