Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Terminálváltás Párizs CDG-n?

Terminálváltás Párizs CDG-n?

Figyelt kérdés

A kérdésem csak annyi lenne, hogy kb.: mennyi idő átjutni a 2D terminálról a 2F terminálra? Security check nélkül? Pestről mennénk Nizzába.


Köszönöm a válaszokat :)


2011. jún. 5. 15:43
 1/4 TijuMK ***** válasza:
nekem 20 perc alatt sikerült, de futottam, meg sorba kellet állnom az útlevél ellenőrzésnél, majdnem lekéstem a gépet:S szóval szerintem egy fél óra minimum kell rá hogy kényelmesen átérj
2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1óra 50 percünk van az érkezés és indulás között, úgyhogy akkor nem aggódom halálra magam. (Belekalkulálom azért, hogy gyerekkel megyünk, meg nem egy darab hátizsákkal) :)

Én is olyan 40 percre tippeltem kényelmesebb tempóban.


Köszönöm szépen a választ

2011. jún. 6. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi kb. elég lesz rá. Attól is függ, hogy érkezéskor mekkora késéssel szálltok le, és mennyi idő lesz, míg ki tudtok szállni.
2011. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak hazafele lesz szorosabb a tempó, kifelé több mint 2 óránk van, úgyhogy amiatt végleg nem aggódom (persze aztán késhetünk is annyit, hogy sehogy ne jöjjön össze, de bizakodom).
2011. jún. 7. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!