Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőgépen nem szabad "mobilt...

Repülőgépen nem szabad "mobiltelefonozni"? Pl zenéz hallgatni, ha lehet, netezni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 09:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Istenem...nehogy már ne lehessen kibírni 1-2 vagy akár 3 órát mobil nélkül....

Vigyél egy könyvet.

2011. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
annyira beröhögnék ha jönne a kérdés 2 hét múlva hogy 200e forintos telefonszámla pedig nekem a net "ingyen van" :D:D
2011. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%

ingyen net. Igen itthon.

Adatroomingra simán kifizetsz külföldön 500forintot MB-ként. Aműholdason meg a tízszeresét.

De csak netezz külföldön.

2011. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Évek óta használom a telómon a netet, és nem kell fizetnem érte.Nem vagyok előfizetéses sem...Na mindegy ,akkor nem használom a repülőn a telót. :D
2011. máj. 31. 11:40
 15/33 A kérdező kommentje:

Ha 200 ezres telószámlám lenne, nem panaszkodnák, mert kitudnám fizetni, de azért nem pazarlom a pénzt ilyen hülyeségekre . Úgy hogy inkább telót nem használok a repülőn.Ha leszálltam, és haza értem, akkor tudok otthon is gépről netezni. :) .


Köszönöm szépen a válaszokat. Kaptatok 1-1 zöld kezet. ;)

2011. máj. 31. 11:44
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy irtak le- es felszallasnal ki kell kapcsolni! Kicsi az esely, hogy bezavarja a muszereket de ha ez az eloiras akkor miert ne tenne meg az ember? Amugy sem hasznalhatja addig, igy szerintem csak a primitiv parasztok hagyjak dafke bekapcsolva.

Utazas kozben hasznalhatod de nem telefonalasra. A terero dolog meg tenyleg kerdeses. Bar en is felejtettem mar bekapcsolva a borondomben az ules felett es amikor leszalltam akkor minden orszagbol kaptam "welcome sms"-t ami felett elmentunk.

Amugy meg tenyleg van elet par oraig internet nelkul is, hacsak nem arra van a lelegezteto geped rakotve. :)

Ha hosszu utra mesz akkor ott van a repulogep media centere, filmekkel, zenekkel, miegymassal. Mp3 lejatszo, laptop, telefonon jatekok, zenehallgatas, ilyesmi jatszik. Ez nem eleg?

2011. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem kicsi az esélye, hanem esélytelen. Mégegszer elmondom, NEM emiatt kell a telefont kikapcsolni. Ezt valaki kitalálta régen, Ti meg csak hajtogatjátok. Ez van a "hiedelemben" is. Amugy meg a böröndömböl nem fogom kihalászni felszálláskor, mert minek...kutyát nem zavarja...
2011. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

12:14


Nem mi hajtogatjuk hanem a repulogep szemelyzet. :)

Ki lehet kapcsolni a borondbe tetel elott is.

Es lehet, hogy ha 200 ember utazik a gepen es 200 mobil be van kapcsolva, meg esetleg van egy tucat paraszt aki hasznlja is akkor van esely ra, hogy zavart okoz. Nem a te egy szem mobilodra haragszanak, hidd el! :)

Ha megkernek, hogy vedd le a cipod meg az oved a biztonsagi vizsgalaton akkor is elkezded keresni a mierteket es nem csinalod meg mert "csak eloiras"?

2011. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy itthon ingyen használod a netet (bár nem tudom hogy, csak tippem van), de pl. külföldön meg más a helyzet.

Azt megkérdezhetem, miből van ennyi pénzed?

2011. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
OFF: utolsótól kérdezném, hog ymi a tipp....kiváncsivá tettél
2011. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!