Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet, vagy csak spam?

Ez igaz lehet, vagy csak spam?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet a [link] -ról, amiben a következő áll:


"ÉRTESÍTÉS


Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.


A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizébe, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.


A kiutalási kód lejárata: 2011-06-06 23:59

Kiutalási Kód: XXXXX-XXXXX (itt egyébként egy kód van)



JELENTKEZZEN BE


A belépés után töltse ki a kérdőívet, és adjon meg egy kézbesítési címet, ahol át tudja venni a Tanúsítványt tartalmazó küldeményt. A Tanúsítvány egy olyan dokumentum, amely két személy 3 éjszakányi jóváírt elszállásoláshoz való jogát igazolja, egy, általuk kiválasztott hotelben. A Programban Európa 14 országának 650 hotelje és panziója vesz részt.


A Program célja a kis és közepes szálláshelyek támogatása. A Program Kedvezményezettjei maguk választják ki a nekik megfelelő hotelt, panziót, ahol pihenni szeretnének. Így Önök, az EPETF részvételével, anyagilag támogatják ezeket a szálláshelyeket.


Az EPETF, mint minden ismert európai fejlesztési program, pénzügyi és nem pénzügyi eszközökkel lehetővé teszi, hogy a Kedvezményezettek jelentős engedménnyel pihenhessenek európai hotelekben, panziókban és falusi szálláshelyeken."


Na most ez igaz, vagy csak szivatják ezzel is a népet?

Vagy esetleg igaz, csak nekem kell fizetni az egészet?


2011. máj. 30. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy az emberhez nem vágnak egy 3 éjszakás nyaralást. Ha nem regisztráltál sehol, akkor csak reklámcélból kapták meg a címed egy másik oldalról. Biztos, h ha megnyitnád a reg lapot, akkor fura dolgokat kérdeznének. Sztem ez csak vmi simlis reklám, mint az olcsó viagrások.
2011. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nekem is szoktak ilyeneket küldözgetni. Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy tényleg van ilyen "akció", de ott akkor lesz termékbemutató is, meg kötelezően ajánlott vásárlás stb. Szóval biztos, hogy valami sunyiság van mögötte.
2011. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ááá szuper!!freemail-es vagy??:D

ugyan ezt akartam megkérdezni!de akkor ebből rájöttem,hogy kamu...:Dén is kaptam egy ugyan ilyet...xDDD

2011. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hetente nyerek valami szuper 3-5 éjszakás utat.

Végül is lehet tényleg odaadják azt a 3 éjszakát annak aki jelentkezik, csak hát mellette: napidíj, reggeli, ebéd, vacsora, parkolódíj, medencedíj, foglalási díj, kötelező biztosítás, takarítási díj, szappandíj, portás rámmosolyog-díj...

Na és valahogy még el is kell oda utazni, az is pénzbe kerül.

2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vree ***** válasza:
^Ez. Ja és lehet még az is felvétel hogy előtte részt vegyél valami esten, ahol kérdőíveket kell töltögetned meg reklám ismertetőket hallgatnod, hogy azt a nyavalyás beutalód (csak szállásra) megkapd.
2011. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy az egész nyaralás erről fog szólni, végül is Te csak ÉJSZAKÁKAT nyertél, nem nappalokat :)

Ergo éjjel azt csinálsz amit akarsz, nappal viszont ülhetsz a termékbemutatókon :)

2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, freemail. Ebből már tudhatom, elvégr van cirka 10000 freemailos, és ezzel még keveset is mondtam, nem hiszm hogy mindnek adnak 3 éjszkát ingyen. xD még a termék bemutató sem hozza be az árát. Amúgy igen, valahol ki sem megy a poggyászcipelő fazon a szobádból, míg nem adtál neki 20 ezer Ft borravalót.
2011. máj. 31. 14:24
 8/9 anonim válasza:
indamailesek és gmailesek is megkapják, végülis igaz. tényleg nyertél, de ők csak az utat fizetik. szállást biztosítanak, de azt te fizetet meg azokat a díjakat is mint pl: ellátás, biztosítás stb... utat kaptál, éjszakát is, de több mint a felét te állod...
2011. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
óóóó hát az úgy nem buli. Akkor ez csak kedvezmény.
2011. jún. 16. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!