Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha holnap elindulnék világgá,...

Ha holnap elindulnék világgá, akkor mi lenne?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta világgá akarok menni, de annyira, hogy a nap minden percében azt érzem, hogy el kell mennem. Persze pénz nélkül, gyalog, minden nélkül. Szerintetek mi történne, ha egyszer tényleg megcsinálnám? Határokon egyáltalán átjutnék útlevél nélkül, vagy mindenhol őrzik, még a leg eldugottabb szakaszokat is?
2011. máj. 10. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még a szomszédos határok egyikén sem jutnál át,bár nem tudom mennyire vagy edzett és talpraesett...
2011. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
gyalog, kaja és innivaló nélkül 1-2 napon belül úgyis feladnád és hívnád anyucit hogy jöjjön érted...
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Schengenről hallottál már? Nincsenek is határok. Amúgy annyi történne, hogy rövid időn belül éheznél, fáznál, és rohannál haza anyucihoz. Azért legalább egy feltöltött telefont vigyél magaddal, hogy haza tudj szólni, hogy menjenek érted!
2011. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Meg lehetne csinálni. Nem is olyan rég még így ment, nem volt telefon, meg bankautomata. Na, mégis túlélték, pedig minden napjuk erről szólt.


Kérdező, azért személyit vigyél magaddal és egy tűlélő csomagot (kötél, ponyva, kés, drót, elsősegélycsomag, víztisztító tabletta, naptej, iránytű, cérna, tű, öngyújtó... talán ennyi). Ezekkel az eszközökkel tudsz vadászni, sátrat készíteni, tiszta vizet inni, bármit.


Sok sikert. :)

2011. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hol van az a világgá? Ha Portugáliába akarok menni, akkor Portugáliába megyek, ha Ománba, akkor oda. De hova indulok, ha világgá megyek? Hol van világgá?
2011. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én is menni akartam mindig is. csak úgy el! Régebben még kerestem is embereket hátha eljön velem valaki de aztán ráhagytam. Valahogy elfeledkeztem róla és most már sajnos nem tehetem meg hogy csak úgy elmenjek, pedig szívesen felfedeztem volna európát, gitárral pénzt tarhálva :P
2011. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem menj!
2011. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Az is lehet, hogy az 1. éjszaka megölnek.
2011. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Annyira tájékozatlan vagy a kérdésed alapján,

hogy valószínűleg, még a falutok határán sem jutottál túl sohasem!!!


Ha meg pénz nélkül indulsz,

akkor jó ha tudod, hogy a boltokat is őrzik,

nem csak a határokat...

2011. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy mi lenne?

Az, hogy max 20km séta után elfáradnál, és a földet kaparnád víz után, esetleg megtalálna valaki, és hívná a rendőrséget, rosszabb esetben a mentőket hozzád.

Jó utat!

2011. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!