Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A vízibuszon utazott már valaki?

A vízibuszon utazott már valaki?

Figyelt kérdés
A férjemet szeretném meglepni házassági évfordulónkon,de egy kicsit sokallom az árát.
2011. máj. 2. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

én igen, Velencében.

mi a kérdés?

2011. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a balatonon is azok mennek, úgyhogy szerintem mindenki
2011. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Dunain? (aminek a honlapjának az intrójában színvonalasan Hajós András helóturisztja szól?)

[link]


Nem baj, hogy csak angolul vagy németül van?


Egyébként jó lehet, de szerintem irtó drága. Ha megtehetném, akkor kipróbálnám. (bár magyarul jobb lenne)

2011. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is,Velencében:)
2011. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan drága 7500Ft

2 órás városnézésért,úgy,hogy még a dunán is utaztok


Persze függ a fizetésektől,de egy külföldi számára nem egy drága mulatság és ha azt veszem,hogy házassági évfordulóra 15.000Ft egy ilyen élményért nem pálya

2011. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már utaztam, tavaly ezt kaptam a szülinapomra!

Gondolom a riverride buszra gondolsz Pesten.


Tényleg nincs magyarul - ez nekünk nem volt gond. Az elején van egy sima buszos városnézés - én, bár Pesten születtem, hallottam új dolgokat. Utána pedig bemegy a busz a vízbe, na az a legérdekesebb rész :) És vízállástól, időjárástól függően úszkál kb. fél órát. Mi elég rosszkor mentünk, nagy volt a sodrás, így nem jött le nagyon (Újpestnél megy be a vízbe, és elvileg a Parlamentig jön le), így is alig bírt visszafele úszni. Így maga az úszkálás kicsit unalmas volt, de jó időben ez biztos sokkal érdekesebb.


Szerintem elég jó élmény, de tényleg nem olcsó. Európában egyelőre csak itt van ilyen busz - ettől is különleges :)

2011. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igen a Dunaira gondoltam,Pesten.
2011. máj. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!