Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőgépre fel lehet vinni...

Repülőgépre fel lehet vinni ezeket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Először is mekkora táskát lehet felvinni?

Csak annyit tudok, hogy a kézipoggyász max 10kg lehet.

De fel lehet vinni teleont és mp3-at? Vagy, ha fel lehet vinni, akkor használni is lehet? (be lehet kapcsolni)

Azt olvastam, hogy ételt sem lehet felvinni, tehát repülőgépen venni kell, vagy megkínálnak minket?

Fülbevalóval, gyűrűvel, és nyaklánccal átengednek a reptéri ellenörző kapun?


(Angliába utazás esetén)


2011. ápr. 23. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kézipoggyás méreti korlátozásáról találsz információkat a légitársaság honlapján. Ezt akkor fontos megnézned, ha keményfalú bőrönd lesz a feladottad, de ha csak egy hátizsák, akkor azt összébb lehet nyomni ha nagyon kekeckednek.

Telefont, mp3 at felvihetsz, de használni csak az mp3at használhatod, azt is csak ha elértétek az utazómagasságot.

Kaját felvihetsz, nem tudom, hogy ki mondta neked h nem, ha mást nem is, de egy zacskó kekszet biztos. (vagy olyat ami száraz)

Az ellátás attól függ, hogy kikkel utazol.

Malév, British A. ad kaját, fapadosok, mint pl: WizzAir, Easyjet nem, illetve horror áron vehetsz náluk is a fedélzeten, csak a jegy árában nincs benne az ellátás.

Az ékszereid biztos be fognak csipogni, ha megkér az ellenőrző személy, h vedd ki a füledböl és sétálj át újra a kapun akkor kiveszed és átmész újra.

De sztem inkább majd a kézi detektorral támad, és akkor nem kell levenni semmit.:)

2011. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*elírtam, nem a feladottad, hanem a kézipoggyászod:)
2011. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még annyit az előzőhöz hogy nem biztos hogy besípol az ékszer. nekem hol besípol hol nem. mikor félreállítanak még sosem kértek meg hogy vegyek ki valamit. persze nem célszerű egy kiló arannyal vagy ezüsttel utazni.:) nekem piercing és fülbevaló szokott lenni, néha nyaklánc.
2011. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

0,5 l vízet lehet felvinii asszem

de kaját, vízet adnak a replülőn, ingyen [beletartozik repjegybe]

amúgy mennyi a jegy Angliába..?:D

2011. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet felvinni 0,5liter folyadékot, csak 0,1litert!

És az sem biztos, hogy kapsz enni inni!

Csak akkor jár fedélzeti ellátás, ha nem fapados légitársasággal repülsz!

2011. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!