Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik állam legkevésbé...

Melyik állam legkevésbé terhelt politikailag?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldön élni, de olyan országban, ahol nincs ez az állandó negatív hangulat, mint Magyarországon. Unom, hogy mindenkinek állandóan lóg az orra és pesszimista. Feltételezem, jogi téren külföldön is jobban keresnek, biztosabb a megélhetés.
2011. ápr. 16. 18:58
 1/3 anonim válasza:
Vatikán, Monaco, Antarktisz, Grönland.
2011. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol máshol megtalálod, amit keresel, csak hagyd el Mo határát. :) Komolyan!

Én amúgy Angliában élek, de éltem Fro-ban is és ég és föld. Semmi politika... ha nem akarsz, akkor nem politizálsz, nem úgy, mint otthon, ahol a csapból is ez folyik.

2011. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj, de örülök, hogy érkeztek válaszok!:) Igen, mindenképp külföldön szeretnék élni. Megkönnyebbülés, de fájdalmas is lesz...Franciaország nekem is szimpatikus. Egyébként érdekel a politika egy bizonyos pontig. Addig meg főleg, amíg nem csak az állandó problémákról lehet beszélni...De sajnos az itthoni állapotok tarthatatlanok, nem szeretném az egész életemet (amiből ugye csak 1 van) így leélni. Szóval a jogászok jól keresnek külföldön? Biztosan könnyebben tudnak elhelyezkedni, mint itthon...Még nagyon tudnék örülni egy-két válasznak!:) Bevallom, főként a déli államok érdekelnének.
2011. ápr. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!