Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne 2-3 napra...

Mennyibe kerülne 2-3 napra kibérelni egy házat?

Figyelt kérdés
Osztállyal szeretnénk menni nyáron 2-3 napra valahova.Nem akarunk külön szobákba lenni így apartman helyett valami nyaralót vagy házat szeretnénk kibérelni.25 fő részére ez kb mennyi lenne?Eggyáltalán van olyan ház ami ennyi férőhelyes?
2011. ápr. 8. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyáron az apartmanokat általában teljes hétre adják ki,pár napra nem. Általában szombattól szombatig lehet menni.
2011. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi lenne,főleg pár napra..Én tavaly Balatonlellén lévő nyaralómat (2 szoba,konyha,fürdőszoba) lakást 1 hétre adtam ki 20.000 forintért+rezsi..

De olvastam már olyan hogy egy kempingben 1 éjszakára elkérnek 3000-5000ft/Fő

Szerintem nézzetek az interneten olyan kempingeket,nyaralókat ahová szívesen mennétek,és ennyi ember is elfér.

2011. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OFF:

18:01-es

A július 26.ai hétvégére, péntek-vasárnap, két éjszaka, nem adnád ki a balatonlellei lakást???

6-7 személyre kellene.

Köszi:-)

2011. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 18:01 vagyok...

Írtam,hogy tavaly adtam ki.Idén nem tervezem,mert annyira tönkre vágták,hogy most fejeztük be a felújítást..Így inkább csak rokonoknak adom ki(ingyen) hogy tudjanak hol nyaralni..Ők legalább vigyáznak rá..

2011. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs!

Csak az előzőknek: Erre való a kaució!

Én pl fiataloknak ki sem adom, mert egy perc alatt lelakják

és tönkre vágnak mindent.

Felnőtteknek is csak úgy, hogy személyesen elbeszélgetek velük előtte!!

2011. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó..Hidd el ezeken én is túl voltam,és ez sem mentett meg attól,hogy tönkre vágták a lakást.

2 havi kauciót kértem/kaptam.Egy házaspár bérelte ki(nem volt gyerekük sem)Személyesen találkoztam velük,és az első benyomásom,hogy kulturált,becsületes emberek..Mindketten dolgoztak.Mégis pár hónap alatt úgy tönkre vágták az egészet,hogy a 2 havi kaució sem fedezte a felújítás költségét..

Szóval hiába vagy körültekintő..Az ember nem mindig az igaz arcát mutatja,sajnos..

De mindegy..Megtanultam a leckét,és megfogadtam,hogy csak rokonnak,barátoknak adom ki..Idegeneknek soha többé..

2011. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvasom a válaszodat, de mindennek meg van az ellenszere!

Miután már elég régóta foglalkozom bérbeadással,

hidd el, hogy nálam is már megfordult mindenféle népség.

Vannak, akik csak állat módjára tudnak viselkedni...

Többször volt már olyan is, hogy a beköltözés után, rögtön meghirdették eladásra a tulajdonomat.


Az idióta magyar törvények miatt, esélye sincsen egy átlagembernek arra, hogy igazságot és kártérítést kapjon!!!

Ekkor az ember, kénytelen olyanok segítségét igénybe venni, akiknek sokkal jobb a "rábeszélő" képességük!!


Neked is csak ezt tudom ajánlani.

Kártérítés, kamatokkal együtt!!

2011. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!