Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezer euró elég, hogy ketten...

Ezer euró elég, hogy ketten nekivágjunk Németországnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ember, egy kicsit el vagy tévedve. Mi segíteni akartunk neked, nem akartuk azt, hogy kimész, és koplalni fogsz, mert nem lesz pénzed... ki vezetett félre? Ki kárörvendett?

Két évet éltem Németországban, 3 hónapot Münchenben, tudom, mit beszélek. Mi ez a sértődés?


Nézd meg, hogy miket linkeltél! Kaucióval elmegy erre a kecóra 1000 euró kapásból! És valahogy ki kell jutnotok, valahogy közlekednetek kell ott (benzin, bérlet), valahogy ennetek kell ott, valahogy be kell fizetnetek netet belőle, valamiből élnetek kell! Nem tudom, hogy mikor és milyen fizetést kaptok, ezért mondtam, hogy már kicentizve lehet! Valamit baromira félreértettél!

2011. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nade,ha a munka már meg van a kiutazásra is meg van a pénz,azt kérdem hogy konkrétan az albérletre,kaució és élelemre elég e 1000 euró az első fizuig?->így szólt az utolsó kérdésem.Láthatod,minden másra meg van a pénz.S láttam,hogy több kellene még raktam hozzá,és ennek ellenére ugyanúgy nem menne az egész,ha minden másra KÜLÖN meg van a pénz?Ezen csesztétek fel az agyam.Mellesleg én is éltem már kint csak most saját kecóba akarok menni és másik városba és nem egyedül így nem lehetek felelőtlen.
2011. ápr. 14. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!