Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lejárt személyi igazolvány...

Lejárt személyi igazolvány meghosszabbitása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
5 hónapja lejárt a személyim, most vettem észre, számithatok emiatt büntetésre, vagy marad az 1500/ft-os bélyeg? Érvényes jogsim van!
2011. márc. 1. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami bünti tuti lesz=/ ,de ha szimplán bemész ,hogy szeretnél új személyigazolványt lehet nem is nézik a dátumot.

Mellesleg a jogsi nem olyan mint a személyi igazolvány sajna..:S

2011. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van jogsid, akkor semmibe se kerül, mivel a jogsival tudod magadat igazolni, amíg nincs személyid, amúgy 1500. Legalábbis nálunk így volt Ráckevén.
2011. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van érvényes útleveled vagy kártyaformátumú jogsid, akkor ingyenes. Ha ezek közül egyik sincs, akkor 1500 Ft, de erre az ügyintézés során csekket kapsz, nem illetékbélyegben kell leróni már jó ideje.
2011. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én attól félek hogy megbüntetnek x összegre mivel már 5 hónapja lejárt
2011. márc. 1. 16:37
 5/5 anonim válasza:
nem büntetnek, nekem 2+ éve lejárt, mikor most novemberben mentem végre újat csináltatni. útlevéllel igazoltam magam. nem bélyeg kell már, csak pénztárba kellett befizetni az ezerötöt, amiről adtak egy nyugtát.
2011. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!