Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik közlekedési eszközzel...

Melyik közlekedési eszközzel utazzam Hollandiába?

Figyelt kérdés
melyik az elfogadható repülőár?Melyik légitársaságtól?
2009. jan. 26. 20:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Hugom múlt héten ment ki Hollandiába. Először úgy volt, hogy fapados repülővel megy-40 ezer forintért Alitalia társasággal. Megváltozott a véleménye, aztuán busszal ment ki. Így 10 ezer forintból megúszta felnőtt jeggyel, mindenféle kedvezmények nélkül. De viszont minnél később veszed meg a jegyedet, annál drágább lesz! Ez igaz buszra, és repülőre egyaránt.
2009. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi és honnan indult ő buszzal? hogy kb mennyi honnan köszi:-)
2009. jan. 26. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Alitalia nem fapados társaság. Én tavaly ősszel Sky Europe-pal voltam oda-vissza mindenestül 12ezer forintért Amsterdamban. Ők már kimentek Magyarországról, de a Wizzair-nek is van holland járata, velük is megúszod maximum 20ezer körüli összegből. Busszal nem mennék olyan messzire, még akkor se, ha nekem fizetnének érte.
2009. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kÖSZI hát meg a repülés élményét nem hagynám ki:-) Nagyon megörültem most , mert ez így elég olcsó és te Pestről repültél:-) Köszi a tippet:-)
2009. jan. 27. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
èn csak németországig tudom az árakat. a vonat egy kisebb vagyon, a repjegy fapadossal idöben megvéve a legolcsobb. nekünk Frankfurtig az elöre egy hónappal megvett busz jegy is 12000 Ft egy útra. szóval a repjegy a legolcsobb. vagy autó ha sürgösen kell menni. buszon nagyon szük a hely és általában éjszaka mennek, nagyon fárasztó, de kibírható.
2009. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást:-)
2009. jan. 27. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Hollandiába szeretnék menni az idén, és pont ugyanilyen problémákkal küzködtem. Ha nincs más hajlandó vagyok elmenni busszal is, de a repülés élménye nem hasonlítható semmihez. Valaki ezzel nőtt fel, neki semmi extra, viszont én életemben háromszor repültem, ebből kettő most nyáron volt, az elsőre nem igazán emlékszem, és egyszerűen elmondhatatlan milyen a bárányfelhők felett lenni. Körül kell nézni a fapadosoknál, hátha találsz a wizz airnél is olcsóbbat. Viszont velük én személy szerint teljesen meg voltam elégedve! :)
2009. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!