Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Állítólag nyertem egy 1 hetes...

Állítólag nyertem egy 1 hetes spanyol utat és egy hajdúszoboszlói hétvégét, hol tudom megnézni, hogy ez átverés-e?

Figyelt kérdés
Felhívtak, hogy tavaly válaszoltam életmóddal kapcsolatos kérdésekre, sorsolást tartottak és nyertünk, Pesten kellene átvenni a nyereményt a VI. ker-ben, az Aradi utcában, a cég neve Rezsenszi Tours. Nekem ez nagyon sántít...Hívtak már titeket ilyennel kapcsolatban?
2009. jan. 26. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészen biztos hogy átverés. A szüleimet is meglepték ilyennel kapcsolatban, ők el is mentek és ott jöttek rá hogy rajtuk kívül még jópár ember "nyert". Az igaz volt, hogy nyertek egy üdülési lehetőséget Spanyolországban, de ez csak egy szállás, az odautazásról nekik kellett volna gondoskodni. Ezek után kérdezgettek mindenfélét, pl hogy hol szeretnek nyaralni, tengerparton, szállodába, apartmanba stb. Az egész egy felépített marketing, mert a végén kinyögték a lényeget, hogy tulajdonképpen nagyon akciósan üdülési jogot szeretnének eladni, ami nagyon megéri mindenkinek! Közben különböző reklámajándékokat osztogattak, ami igazából semmire se jó. Már több ilyenen is voltak, mert sajnos a telefonszámuk ezután nyilvános lett a hasonló cégek körében, ezért állandóan hívogatják. Ráérnek mert nyugdíjasak, el szoktak menni, de rábeszélni egyelőre semmire nem tudták őket. Ezzel nem lebeszélni akartalak, el lehet menni kiváncsiságból, nem vesztesz semmit, csak az idődet, de ingyen szerintem semmit nem kapsz.
2009. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Honoluluban tuti van ilyen, de Magyarországon??? [link]

Ja és ázsiában is [link]

2009. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is hívták már, hogy nyertem Svájcban és hajdúszoboszlón is. Annyi a sztori, hogy a szállásodat fizeti az adott cég. A kiutazásról neked kell gondoskodnod, és a költőpénzről is. Úgyhogy nagy humbukk, mert a nyereményed kb 20 000 E ft-t ér vagy még annyit sem. A saját költség meg sokszorosa.
2009. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ellentmondok az eddig hozzászólókkal szemben!!

Annak ellenére, hogy utazásszervezéssel foglalkozom, és meg tudtam volna magamnak is szervezni bárhová az utamat, elfogadtam a felajánlott nyereményt. Nagy valószínűséggel nektek is a Kanári szigetekre szól, Teneriffere a Regency Club hotelba. Ez egy 4*-os apartmanhotel, sok apró épülettel, medencével, gyönyörű kilátással, és jó elhelyezkedéssel. Az apartmanok konyhával, hálóval, nappalival, fürdővel vannak felszerelve, kényelmesek, komfortosak. Ezt adják ezzel az utalvánnyal ingyen egy hétre. Amit nektek kell külön állni az az odautazás, és az ellátás. És itt van a bökkenő, mert ha jó időben szeretnéd felhasználni, marha drágán találsz csak jegyet. Néha előfordul úgy január vége, febr. eleje táján, hogy egy-két iroda kidob olcsó jegyeket, de ezt sem kapod meg 70-80 alatt + illetékkel már ott vagy, mintha egy kedvezményes csomagot vennél meg. Ami viszont még benne van a pakliban, hogy itt helyben megpróbálnak rávenni ingatlanjog vásárlásra, majd kint egy teljes napig be is mutatják azt az ingatlant, amit már megvettél, vagy ott próbálnak a vételre rábeszélni. De ha mindenhol ellenállsz, és olcsó jeggyel ki tudsz jutni, akkor egy nap elvesztegetéssel ugyan, de egy kellemes nyaralás részese leszel.

2009. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, mint a 3. válaszoló..
2009. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!