Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik E-SIM kártyát ajánlanát...

Melyik E-SIM kártyát ajánlanátok EU-n kívüli tartózkodáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy gondolom az EU-n kívüli mobilnet használathoz a legkönnyebb az E-SIM kártya vétele, legalábbis árban az jön ki a legjobban. Én kifejezetten az Airalo-t néztem, meg láttam a Revolutnak is már van ilyen szolgáltatása (habár arról több negatívat hallottam). Nektek van személyes tapasztalatotok velük, vagy esetleg egy másik fajta e-sim kártyával? Mennyire működött megfelelően, megbízhatóan? Ha gondoljátok odaírhatják, hogy ti helyileg melyik országban használtátok, gondolom azért az is számíthat.



tegnap 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a wizzairnél szoktam venni az oldalukról, kb 2 perc alatt megvan mindenestül.
tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mobimatter-t is nézd meg, szerintem az most a legolcsóbb. Egyszer próbáltam, működött rendesen.
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!