Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes ősszel elmenni...

Hova érdemes ősszel elmenni nyaralni akár belföld akár külföld, ha egész nyáron sehol nem voltam?

Figyelt kérdés
Se Balaton, se tó, sehol. Legmesszebb a sarki boltban voltam csak, ezen kívül dolgoztam. Ilyen rohadt unalmas nyaram nem volt még.

aug. 26. 17:21
 1/10 Potyondi Gergely ***** válasza:
87%
Hévíz ősszel is jó hely.
aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Potyondi Gergely ***** válasza:
79%
Még Szeged is szóba jöhet. Úgy tudom, hogy ott található Európa leghosszabb vízicsúszdája. Én 2019 telén voltam ott.
aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Thunderfairy ***** válasza:
35%
Amig még jó az idő addig láttogas el Szeliditóra. Nagyon jó hely. Egy strandnak megcsinált tó, büfékkel, csuzdával, bérelhető vizi járművekkel.
aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeretsz kirándulni, akkor a Bükk gyönyörű ősszel. Szilvásvárad, Bélapátfalva nem hibázhatsz. Mecsek környékén Óbányát imádjuk.


Ha mindenképp külföld, akkor Törökországban szeptemberben-októberben is még bőven meleg van, Ciprus, Kréta, még szeptemberben javában strandidő. Ha városi lenne, akkor Olaszország kifejezetten jó október végén is, amikor még nagyon kellemes idő van, de már nincs az a főszezonos nyomor pl. Rómában. Toszkána pedig gyönyörű az októberi tiszta napsütéses ragyogásban.

aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Barmelyik europai orszag jo hely es egy csomo europan kivuli is pl Kina, Uzbekistan, Peru kb millio.
aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
77%
Tudom ajánlani Sopront. Nagyon szép város, sok klassz hellyel (pl. tűztorony, kilátók). Plusz pont, hogy ott van mellette Ausztria.
aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
85%

Ha szeptemberben utazol, akkor a Balaton is szóba jöhet, én itt élek, a büfék fele nyitva van szeptemberben is, valamint az összes fizetős strand szeptember 1-től ingyenesen használható. Az előrejelzés szerint szeptember végéig elég jó idő lesz.


Eznekivül ajánlom Visegrádot, szép a vár és tudnál/érdemes hajózni a Dunán.

aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Zemplén mindig szép vagy egy erdélyi körút.

De aha tengerpartot szeretnél Horvátország vagy Görögország utószezonban olcsóbb.

aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

+1 pont Eger-Szilvásvárad~Bélapátfalva környékére. Ha szeretsz túrázni, akkor bármilyen hegyvidék. Nekem nagy kedvencem még Zircről túrázni a Bakonyban. Zirchez közelben van Veszprém és Várpalota. Mondhatnám Esztergomot és Sopront is, bár Sopron nekem nem tetszett. Őszi-téli szezonra alkalmas víz Hévízen van, ahhoz pedig közelben van Tapolca. S akkor még Miskolctapolca~Lillafüred között is lehet túrázni.


35/F

aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balatonra megyek szept 9-én, mert marad a jó idő.
aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!