Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kocsiba alvós nyaralás!...

Kocsiba alvós nyaralás! Bennelennétek?

Figyelt kérdés
Nem sima kocsi, hanem tranzit. Hárman megyünk. Nem rendes kocsival, hanem tranzit. Mindenkinek van egy sora, ahol kényelmesen aludhat. Mivel mi bulizósok vagyunk, mindig kiütjük magunkat nyaralás alkalmával aztán már mindegy hol alszol. Ez lesz már a negyedik nyaralásunk így idén, több százezret spóroltunk meg a szállás árával és szebbnél szebb helyeken vagyunk. Horvátország,Olaszország,Bulgária és most jön még 1 Olaszország. Fürdést is megoldjuk mert strandokon mindenhol van kb zuhanyzási lehetőség, csak olyan helyre megyünk. Ti benne lennétek ilyen nyaralásba a megfelelő társasággal vagy csak mi vagyunk ilyenek?

júl. 25. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Benne lennék ha jó a társaság
Esélytelen
25 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a mondatismétlésért az elején.
júl. 25. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eselytelen, de nem a kocsiban alvas resze (az tok jo), hanem a "kiutjuk magunkat"... Ahhoz talan mar oreg vagyok 🤣 bar fiatalon se igy eltem.

Fura helyeken alvas menni fog 60 folott is

júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt csináljuk csak más autóval. Be van rendezve alvásra és bárhol tudunk aludni.
júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert 190+ centi vagyok, így nem tudnék normálisan aludni.
júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
van az a megoldás, ami 2 méter felett is működik.
júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

Ja, van, sátor vagy odakint alvás.

júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán megy
júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már kemping. De lehet egyszer azért kipróbálnám.
júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is jó, a kiütést leszámítva -ez a ti dolgotok. De hogy jön ide amúgy a szex:D mint kulcsszó? Jól kiütitek magatok és ....? Ez így már nekem sokk:D Elképzelem, hogy nézhet ki akkor az a kocsi:D ki tudja min csúszik el benne az ember:D ja, de írtátok, hogy akkor már mindegy, hol alszotok:D
aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!