Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen az élet Írországban?

Milyen az élet Írországban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk Magyarországról elköltözni a férjemmel és a 2 éves kisfiammal és Írország eddig elég szimpatikus. Szeretnék tapasztalatokat és véleményeket kérni az ottani élet előnyeiről és hátrányairól. Angliában éltünk egy ideig de haza jöttünk, amit azóta nagyon bánunk és oda már nagyon nehéz lenne vissza jutni, ezért jött szóba Írország. A férjemnek B1 angol nyelvvizsgája van, én alap szinten beszélem az angolt.

júl. 25. 13:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ott, ahol mindenki másé, amíg dolgozik. Nem egyedül vagyok a gyerekre. Meg lehet oldani ezt is, ha valaki tényleg akarja.
júl. 27. 13:41
 12/13 anonim ***** válasza:

En tudom hogy meg lehet oldani. Csak amig nem iskolas, addig nagyon sokba kerul, vagy nagy kompromisszumokkal jar. Jobb ezzel meg koltozes elott tisztaban lenni. A helyieknek, meg a jol kereso bevandorloknak nem gond, de ti ha betanitott munkaval indultok, ami lesz brutto 2500 euro, alberlet meg 3000 ha Dublin/kornyeken es tobb szobas lakas kell, gyerekre elmegy meg egy ezres, 1 kocsi kotelezo, 2 kocsi ajanlott, kerdes hogy a masik parral milyen koltsegekez tudtok megosztani.

Mi "csak" 3,5 honapot voltunk Airbnb-ben, de tudok olyanrol aki ennel tobbet volt gyerekkel hotelszobaban. Es azota meg tobb menekult erkezett. Szoval legyen tartalekotok rendesen, vagy olyan tudas/tapasztalat, amiert nem minimalbert fizetnek.

júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát igen gyerekkel gáz lesz
júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!