Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizzair-nél a jegy ára tartalm...

Wizzair-nél a jegy ára tartalmazza az illetéket? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most van olyan akció, hogy 2780 forintra jön ki a retur jegy Bp-Venice irányban.

kissé hihetetlennek tűnik...


2010. okt. 16. 20:18
 1/5 anonim válasza:

Igen tartalmazza!


Viszont a foglalási díjat nem!


Tapasztalat,havonta veszek a wizzair oldalán németbe oda-vissza.

Mindig elég nálam a kézi potyász,viszont a bőröndért már fizetni kell,most már nem kell a +kg.-ért azt hiszem,ha nem felemelték az árakat,bőröndöknél...

Korábban 20kg.felett volt a túl súly,de ez nem 100%.


Más cégekkel is repülök,ezért nem tudom hogy náluk ez pontosan hogy van.

2010. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ja szerintem ez nem retur ennyiért!

Állítólag most ez a legolcsóbb jegy Velencébe!


[link]


Bár most látom hogy pld.dec.14-én Bp.-Velence 1390.- :-)


+foglalási díj..

2010. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na és kb mennyi foglalási dijjal számoljak?
2010. okt. 17. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A foglalási díj kb 2 ezer forint. A poggyász díj több mint 8 ezer, így már kevésbé gazdaságos, viszont az igaz, hogy már túlsúlyért nem kell fizetni. Azt hiszem 31-2 kiló a határ, ha azt átlépi, akkor nem is fuvarozzák a csomagot. Mi nyáron voltunk Velencében velük, az oda jegyünk 2990 Ft volt, vissza 3990. Ha jól emlékszem foglalási díjjal, és egy fél poggyászdíjjal (egybe csomagoltunk az útitársammal) 12 ezer körül jött végül ki, ami szerintem még így is abszolút megérte.

Regisztrálj és csinálj végig egy online foglalást egészen addig ahol már az összeget kéri... ott már kiírja a pontos árat. Ha rámész, hogy utalni szeretnéd, akkor foglalási díjjal együtt írja ki.

Ami még dobhat 2-3 ezer Ft-tal az áron, ha nincs lehetőséged arra, hogy otthon kinyomtasd a beszálló kártyádat, és reptéri check in-t választasz.

2010. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szóval egy poggyász max 30 kilo lehet ha jol értem?
2010. okt. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!