Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi lenne a legegyszerűbb út?-...

Mi lenne a legegyszerűbb út?- pesti közlekedés. Esetleg egy gyakorlatias pesti el tudna kísérni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön 7.02 kor érek fel a nyugati pályaudvarra, onnan kellene elmennem Kelenföldre, mert onnan indul 7.58 -kor Bécs a vonat. Mi lenne a legolcsóbb legegyszerűbb út Kelenföldre? Nagyon köszönöm a segítséget.

2022. jún. 7. 14:50
1 2 3
 11/28 Japán Gulyás ***** válasza:
0%
Reggeli csúcsforgalomban nem biztos, hogy átérsz időben Kelenföldre, de nem is onnan indul a vonatod, hanem a Keletiből, neked oda kéne menned 7:40-re, az esélyesebb csatlakozás.
2022. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Milyen reggeli csúcs? Villamosra az alig hat, metróra meg semennyit. Félóra legfeljebb az út. Jó, a vonattól ki kell jutni a villamosig, meg Kelenföldön is lehet bénázni, de húsz perc csak elég erre.
2022. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló nem tudom mit állítasz rólam, de tudom, milyen hölggyel való ismerkedés angolul?? Ezt te rólam hol olvastad. Érdekes infókat tudok meg állítólag magamról..
2022. jún. 7. 15:34
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, Google átvert. Viszont korábban is trágárkodtál már. Húsz évesen kísérgetni kell még? Nagyváros, de olyan végtelenül egyszerű a két pont között eljutni.

A villamos pont a pályaudvar előtt áll meg. Nem kell keresni.

A Rákóczi téren is csak közel a metró, képen mutattam.

A Kelenföld vasútállomás meg a metró végállomása.

2022. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyetek már ilyenek vele. Alig járt még életében Pesten, nem mindenki tud úgy tájékozódni egy ismeretlen városban hogy az ne jelentsen gondot. Aki vidéki és nem látta még Budapestet az bizony el tud tévedni.



Én legelőször nem találtam a nyugati aluljáróban a metrót, ott mentem össze-vissza, életemben nem voltam azelőtt aluljáróban, teljesen új volt.


Kérdező, google térképen van ilyen útvonaltervező, az sokat segít.

2022. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
A legegyszerűbb és leggyorsabb az, ha nem mész el a vonattal a Nyugatiig, hanem Kőbánya-Kispestről mész vonattal Kelenföldig (6:57-kor és 7:27-kor indul, 15 perc a menetidő). A belső szakaszon egyébként is rendszeresek a késések, ma Kökire 9, a Nyugatiba 24 perc késéssel ért be ez a vonat, így mindenképp érdemes hamarabb leszállni. A Keletis tanácsokat felejtsd el, a Regiojet vonatai a Déli pályaudvarról indulnak.
2022. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%

15. Igen, van olyan tervező, amit be is linkeltem, pontosan arra az időpontra állítva, ami érdekli.

És Google utcanézeteket is kapott a Rákóczi térről.

2022. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"akkor b*szhatom a "


Amíg ezt a szót nem írtad valóban elhittem, hogy egy szende, tájékozatlan és egyszerű lány vagy aki kettőig sem tud számolni.

Átkísértelek volna, de a varázs huss... elszállt mivel a közönségességed és alpári szóhasználatod ezt felülírta.

Vagyis most már "b*szhatod" !

2022. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

18: :-)))))


Egyszerűen érthetetlen, hogy nulla önreflexióval milyen kamu sztorikat bírnak kiírni....

2022. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

9: érdekes, tavalyelőtt még fiú voltál... :-D


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2022. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!