Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik hónapban érdemesebb...

Melyik hónapban érdemesebb nyaralni időjárás szempontjából Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztaltam, hogy június vége felé, július közepéig a legjobb, augusztusban azért nem gondolom jónak, mert már közeleg az ősz és gyakran pocsék az idő, sokszor esik az eső és már nincs olyan meleg sem.

2022. jún. 3. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan mit értesz nyaralás alatt, de a kulcsszavak között említett Balaton esetében bármikor beeshet egy hűvösebb hét, amikor nem tudsz strandolni. Ezért jó hír, hogy a tó körül már rengeteg más látnivaló, programlehetőség is van, így igazából tök mindegy, mikor mész. De ha az a kérdés, hogy melyik a statisztikailag legmelegebb és legtöbb napsütéses órával kecsegtető időszak, akkor jó a tipped, bár az augusztust, pláne annak első felét is ide venném. (Bár olyankor az esték tudnak már csípősebbek lenni.)
2022. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a július utolsó hete vált be. 10 év alatt nem volt még azon a héten rossz idő, csak szép napsütés!
2022. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jún vége júl eleje közép, a legforróbb pont az augusztus . Már 10 éve a szeptember is túlzottan meleg. Eső egész évben minimális .
2022. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!