Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan tizennyolc...

Vannak itt olyan tizennyolc éven aluliak akik külföldre járnak suliba, vagy külföldre költöztek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 18:51
1 2
 11/15 anonim válasza:

és milyen távol van az iskola a lakóhelyedtől ?

és télleg olyan hogy ilyen deszkás kölkök járkálnak össze vissza ? XD

2010. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na én vagyok..

Kiülnénk a fűre ha ez nem Anglia lenne.De itt eléggé gáz lenne,mert állandóan esik,és hamar vizes lenne a gatyánk.Ezért nem ülünk ki..De vannak néha napos,jó idők.Ilyenkor a padokon ülünk,vagy csak kint csoportosan elvagyunk a szünetekben vagy ilyenkor ülünk le a fűre....Elég sokan kocsival járnak,így legtöbbször a kocsik mellett vannak "találkák"..De az iskola elég nagy,és sok mindennel le tudjuk magunkat foglalni.

Írtam,hogy egy csomó olyan terem van ami a diákok szórakozására való..Van torna terem,(rendes terem focipálya méretű) Van színházterem,X.Box terem,zene terem,internet szoba,és még sorolhatnám..

Én a régi sulimba 40-45 percre laktam. gyalogosan..Ha tudtam,hogy haverokkal megyek be,akkor gyalog mentünk.Általában a helyi busszal vagy az egyik haver kocsijával jártam.A mostani suli gyalog csak 15-20 percre van..Ide gyalog járok..

A deszkás kölykök lehet,hogy az amerikai filmekben vannak,de nem itt kint ez nem jellemző.Vannak srácok akik gördeszkáznak,de vannak erre kijelölt pályák,inkább oda járnak-Nem jellemző,hogy deszkával járjanak suliba..Amivel bejárnak: gyalog,busszal,kocsival,motorral..De főleg kocsival..

Akárcsak otthon..

2010. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi oylan aranyos vagy hogy igy ezeket leirod és a sulibusz az hogy van?:D
2010. szept. 19. 18:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Sulibusz? Az egy rendes busz..Olyan mint otthon a BKV,csak annyi,hogy iskolásokat szállít..Van diákigazolvány és avval lehet utazni...De én nem ilyennel járok hanem rendes busszal..veszek jegyet és utazom,mint otthon bárki más..
2010. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Angila melyik részén élsz most? Nem tudom ismered -e a Skins c. sorozatot, de sokban hasonlítanak a fiatalok a sorozatban szereplő fiatalokra? Vagy a sorozatban tényleg történnek dolgok, amik a való életben nem valószínű, hogy megtörténnének.

Magyarul a kérdésem az, hogy Angliában a fiatalok tényleg olyan vadul buliznak, és mindent lesz*rnak?

2010. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!