Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi időt kalkuláljunk egy...

Mennyi időt kalkuláljunk egy szabadkai piacozásra?

Figyelt kérdés

Ahogy általában hallom úgy kb 7órától 13óráig van nyitva az árusok többsége.

Ha nem lóhalálában szeretnénk körülnézni és vásárolni elég lehet az egész piacra ez a kb.5óra intervallum? (Főleg ha még sokat is kell várni a határon akkor még kevesebb lenne ez az idő)

Vagy érdemesebb valahol a közelben a magyar oldalon egy szállást nézni és 2 napra beosztani a piacozást?


2021. nov. 6. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

KOMOLYAN!


Folyamatosan hallom itt ezt a szabadkai piacot. De mi van ott????

Van fegyver? Petárda? Medvebőr?

2021. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Óccsó hamis ádidász, amennyire én tudom :)
2021. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyanyam pestrol kikencven evesen olyan flottul intezte, buszos ceggel ment, nagyon hepi volt a cuccaival.
2021. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Bőven elég de 2 óra után úgyis megfogod unni.

Én bánom,hogy elmentem

2021. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Én sokszor voltam már.Mindig vásároltam egy csomó jó ruhát cipőt.

Némelyik olyan jól sikerült török meg bulgár hamisítvány, hogy meg sem tudod különböztetni a boltitól.

Ezt onnan veszem hogy sokszor a megvett cuccban bementem az üzletbe és megnéztük milyen az eredeti.

Semmi különbséget nem találtunk.

2021. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy csöpp eszed van, akkor semennyit.
2021. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nemtom, szánj rá másfél órát mondjuk, de aztán kérlek, nézd meg a fantasztikus szecessziós városházát és a zsinagógát is, ne csak a sok olcsó szar maradjon meg, ha már odamész. Egyél egy jó bureket és állj meg Palicson is, dobj be egy pelinkovácot a tó partján (a villasort ne hagyd ki!)
2021. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Ó, ne is haragudj, hogy megpróbáltam felhívni néhány kiemelkedő látnivalóra, valódi építészeti ÉRTÉKre a figyelmedet. Igazad is van, töltsd az egész napot azzal, amivel szeretnéd, a jó szándékú emberekre pedig ne hallgass...
2021. nov. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Nemtudom mért háborogsz, semmi kivetni való nem volt a válaszoddal. A kommentem azokra értendő akik szerint így gagyi, úgy gagyi, minek mész oda,stb.


De amúgy igaz, sosem érdekeltek ilyen építészettel kapcsolatos dolgok.

2021. nov. 7. 09:18
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, de a mennyi időt szánjak rá kérdésre a semennyi is elfogadható válasz. Logikátlan ez ellen tiltakoznod. Nincs objektív mérce, csak egyéni vélemény. A fél óra, fél nap egyeneangú a semennyivel.
2021. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!