Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire veszelyes...

Szerintetek mennyire veszelyes lanykent egyedul kulfoldon nyaralni?

Figyelt kérdés

Sajnos a barataim nem jonnek velem, nincs kivel mennem pedig mas akadaly nem lenne.

Mennyire merjem bevallalni szerintetek? (21eves vagyok)


Valami mediterran, meleg helyre gondoltam, tengerparttal 4-5 napra.

Nem horror aron, de azert van keretem ra.


Napozgatni, strandolni szeretnek fokent, esetleg barba beulni, hogy ne a szobaban lennek egyedul.



2021. júl. 3. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Semennyire. Biztonságosabb, mint Budapesten a nyóckerben este egyedül járni.
2021. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Azt hittem, Afrikába, vagy más veszélyes helyre gondolsz...


Nyugodtan menj, lányok tízezrei mennek tengerpartra egyedül....

2021. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Sokáig úgyse leszel egyedül.
2021. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire. Mondjuk nem írtad, hogy Horvátországba mennél vagy Szomáliába, de az átlag turistás helyeken semmi gond, főleg Európában.
2021. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok lány, de hasonló korú vagyok és többször voltam szintén egyedül tengerparton (Dalmácia) hátizsákos turistaként. Rengetegen utaznak egyedül, fiúk-lányok-nők-férfiak egyaránt. Backpackinges utazóként hostelekben mindig találsz hozzád hasonló embereket, akikkel tudsz pár szót váltani esetleg jobban megismerkedni, mesélni magatokról, az országotokról, útjaitokról stb. Az egyedüllétnek pontosan annyi előnye van, mint barátokkal vagy családdal utazni, szóval én bátran belevágnék a helyedben, az ne legyen akadály, hogy nincsen útitársad. Veszélyfaktora meg kb. akkora, mintha lemennél a sarki boltba venni valamit.
2021. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Spanyol, portugal, olasz, szicilia, szardinia, francia, ciprus, gorog, malta,

Ilyesmikre gondoltam

2021. júl. 4. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen biztonságos úticélok mind.
2021. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%

Valószínűleg a válaszolók közül senki nem ismer olyat akit bedrogoztak vagy pl olyat akit elakartak volna rabolni

Az emberkereskedelem egy elég komoly téma ami attól még hogy “nyílt titok” és nem beszélnek róla még nagyon is létezik, sajnos nagyon sok minden van amit nem mutatnak mert nem akarják hogy az emberek féljenek stb. Én biztosan nem mernék egyedül főleg Spanyolországba vagy egyéb mediterrán helyre elmenni, elég ha egy olyan ember veszi észre hogy egyedül vagy egy külföldi országban, sok mocsok van a világban sajnos, én így nem eroltetném ennek árán biztos hogy nem, nem tudom hogy mennyire vagy dekoratív de ez is sokat számít.

2021. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!