Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi értelme van az utazásnak?

Mi értelme van az utazásnak?

Figyelt kérdés

Személy szerint én úgy tervezem hogy ahol veszek majd egy ingatlant abból a városból ki sem fogok mozdulni hanem ott élem le az életemet.

Nem értem miért olyan jó utazni csak magas költséget látok,pénzszórást benne.



2020. jún. 24. 11:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Mert státuszszimbólum. Sokan csak azért utaznak, mert lehet vele villogni a Face-n. Semmi másról nem szól, mint a pénzszórásról. Az utóbbi 10-15 évben már akkora státuszszimbólum lett, hogy sokan még hitelt is hajlandóak felvenni egy drágább utazásra, csak hogy az "ismiknek" mutassák milyen "jól" élnek.
2020. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 D. Brasco ***** válasza:
100%

Számodra valoban semmi ertelme az utazasnak,szamomra meg semmi ertelme nem lenne házat venni es abban legubbasztani egy életet a kelés-meló-haza-tv-ágy ötszögben.

A kerdesedbol meg az egesz megnyilvanulasodbol tisztan latszik,hogy semmi ertelme nincs neked megmagyarazni mi ertelme az utazasbak

2020. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%

#12 14.34


Válaszodból ítélve, gondolom te vagy az, aki 2 hétig süti-ropi-kóla aztán hónap végén meg a küszöböt rágod. Meg ha beüt valami válság vagy munkanélküliség, akkor a magad fajtát kell megmenteni sokunk adójából, mert különben elveszel, mert nincs megtakarításod.

2020. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
13 nqgyon nem érted.... beteg voltál elsőben mikor az értelmező olvasást tanították? 😂😂😂😂
2020. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 D. Brasco ***** válasza:
67%
13-as ,ne magadból indulj ki!
2020. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

A 12-essel értek egyet. 13-as, te pedig tényleg szerintem még az első osztályt sem végezted el.


Te meg a Kérdező kézen fogva üljetek otthon nyugodtan. Legalább nem járattok le minket, utazókat. Elég ciki lenne, ha látná bárki is, hogy egy országból származunk...

2020. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok proli, de persze te nyilván magadból indultál ki. Szánalmasan buta és öntelt vagy; szégyen az egész magyarságra. Hála Istennek veled egy külföldi sem fog találkozni.

Biztos semmilyen nyelven nem is beszélsz, így legalább nem értik, amit makogsz.

2020. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

Én három idegen nyelven beszélek: angolul, németül és spanyolul. Tanulom a negyediket (francia).


Azt meg se merem kérdezni, hogy te mennyit beszélsz, mert egyértelmű, hogy neked még a magyar is nehezedre esik... A szitokszavakat kivéve, persze.

2020. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%

Minden utazás során alakul a jellemed, a mentalitás, a gondolkodásmódod, a világszemléleted.

Minden utazás során új helyi kajákat ismerhetsz meg.

Fejlődik a nyelvtudásod.

Javul a problémamegoldó készséged és fejlődik az intelligenciád.

És nem utolsó sorban felfedezed a világot, a föld szépségét, sokszínűségét és a legcsodálstosabb látnivalókat és helyeket a földön.


Én ezek miatt szeretek utazni. És aktívan csinálom is. Rám a legnagyobb hatással eddig Japán, Új-Zéland és az USA voltak, mondhatni eddig ezek a kedvenceim.

2020. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!