Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen útvonalon tudok eljutni...

Milyen útvonalon tudok eljutni vonattal vagy busszal Horvátországba? Kb mennyibe kerülne az nekem?

Figyelt kérdés
Egyéni utazással néztünk nyaralást idén és nem tudom mennyibe kerülne 2 főnek vonattal vagy busszal? Köszönöm mindenki válaszát!!
2010. júl. 26. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városból mész? Én tavaly utaztam vonattal gyékényesről (ez a határon van) zágrábig, és egy odavissza jegyért 2500-3000ft közötti összeget fizettem, pontosan nem emlékszem már. A horvát utazásokkal az az érdekes hogy ha retur jegyet veszel olcsóbb, mint ha csak oda veszel, mert sokkal nagyobb kedvezményt adnak ugy rá.
2010. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vidékiek vagyunk így nekünk először fel kell utaznunk Budapestre és onnan tudnánk indulni. Vagy innen oda, ahonnan a legérdemesebb.
2010. júl. 27. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
felnőttnek vidékről olyan 150km felett 4000ft körül van a jegy pestig és utána 17órakor indul a Venezia En ami velencéig megy zágrábon át és ennek a vonatnak az egyik része péntekenként elmegy splitbe de több információt a www.elvira.hu-n találsz a jegy zágrábig olyan 5500ft 2.osztályon, splitig pedig olyan 8000ft de nem biztos ezt csak a kilóméterből mondom
2010. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2010. júl. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!