Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Nőként Brazília vagy Peru?

Nőként Brazília vagy Peru?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és 5 barátnőmmel (szintén egyetemisták) el szeretnénk menni Dél-Amerikába. Tudom, nem egy életbiztosítás, de nem szoktuk keresni a bajt. Engem Brazília jobban vonz, viszont tudom, hogy veszélyesebb. Ha tudnátok véleményt, előnyöket/hátrányokat mondani mind2 országról, nagyon hálásak lennénk.

jún. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Spanyol vagy portugal nelkul a repterrol is nehez kijutni. Peru nem gaz, Braziliaban nem voltam. Peruban az emberek baratsagosak es segitokeszek, szerintem sokkal erdkesebb es lenyehgesen olcsobb mint Brazilia. Ha barmelyikotok beszel spanyolul akkor Peru.
jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Voltam már pár necces helyen és egyértelműen azt tudom mondani, hogy elsőbálozóként ne erőltessétek Brazíliát. Peru nem vészes, ha kicsit utána olvastok, hogy hova nem érdemes bemászni Limában, nem lesz gond.
jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nyelvekkel nem lesz gond, spanyolul és portugálul tudó is van a társaságban 😊
jún. 21. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Peru biztonságosabb.
jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Francia Guyana?
júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!