Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van valaki aki hosszabb ideig...

Van valaki aki hosszabb ideig élt Japánban? Milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
főleg a közösség és a munka terén
2009. szept. 7. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak olvastam olyanok tapasztalatait akik ott voltak. Arra emlékszem hogy nehezen fogadják be az idegeneket(gaijin), és a szokások is merőben különböznek. Ha tudsz angolul akkor írd be ezt Google-ba: my experiences in Japan.
2009. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
A mi városunkban él egy japán csaj és nagyon nem akar hazamenni :)
2009. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Van egy ismerősöm,csak msn-es haver,félig japán félig kínai,de főleg japánban élt.Nos,áprilisban költözött Los Angelesbe,én meg mondtam neki,hogy majd 3 év múlva ha hazaköltözik milyen jó lesz majd mek hozzá meg ilyenek:D(mert én megrögzött japán fan vok) erre beszól h hát az nem úgy megy,mert ő bizony nem megy haza XD

Nah szép.Vannak oldalak ahol megtudsz ezt azt,nem egy álomvilág én csak túristának mennék,másnak inkább nem :D

Nagyon de nagyon durva, az idegeneket tényleg ne szeretik..keress blogokat,van egy pár:)

2009. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne akarj Japánban élni. Gondolj csak az Átok című filmre. Te is úgy akarod végezni mint az a házaspár? :D
2009. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
xD na jó sztem azért tuti nem végezném úgy xD de ha nem is élek majd ott,azért kicsit ki szeretnék menni :P hát kicsit most meglepődtem,h nem szeretik a külföldieket,de meg is értem őket xD ettől függetlenül még mindig japán vagy fanok ^^ köszi a válaszokat!!
2009. szept. 7. 16:46
 6/11 anonim válasza:
100%
szioka.en jappanban elek mar 10eve.eleinte en is olyan jappan fun voltam mint te,ezert is 18evesen kijottem ugy,hogy nem mondtam el a szuleimnke sem.dolgozni jottem.addig amig nem ertettem a nyelvuket egesz el voltam,imadtam mindent.de most mar mashogy veszem.nincs jobb a mi kulturanktol.hidd el.ferjem jappan,szerencsere nem az az igazi kemey jappan ferfi,nagyon jo ember.Rengeteget tudnak meselne,de ez annyira hosszu es nehez megerteni.Csak az erti meg aki mar par evig itt el.Jappanoknak 7mosolyuk van,remelem erted.nem mutassak meg az igazi arcukat,nem tudsz veluk olyan jot nevetni mint nalunk,persze nagy a tisztelet bennuk,de ez is egy ido utan mar idegeidre megy.Munkat nagyon nehezen talalnal,es nem is ajanlanam,hogy egyszeru munkat csinalnal itt,foleg mert kulfoldi vagy.ami a munkat erti hat nagyon kemenyek,precizek,mindenert le...nak,es nem erdeklik,hogy veszed.10eve vagyok itt,de baratom csak egy par van.azok is olyanok,hogy megkell valogatnom a szavakat,nem beszelhetsz ugy termeszetessen mint nalunk.De mondom rengeteget tudnak meg irni,de ugy is ezt at kell elni.Van itt egy par magyar akik suliba jarnak,es nekik is par ev utan kinyilt a szemuk,es egyenessen menekulnek innen.en is mennek,de ferjemnek itt van jo munkalya.sporolunk,hogy magyarban elhessunk.ha szeretnel valamit kerdezni irjal privit.
2009. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

huh utolsó válaszadó...már 10 éve kint élsz, irigyellek!

bár, látom te inkább Magyarországon lennél:)

én is annyira kimennék Japánba lakni, csak szerintem úgy érné meg,ha van kint valakim, így meg hogy nincs...:(

2009. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
83%
UTOLSO VALASZOLO MIERT SZERETNEL KINT ELNI JAPANBAN?mi vonz oda?
2009. dec. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én válaszolok helyette.engem vonz a kultúrájuk a szokásaik.udvariasak egymással igaz túlságosan is.. a nyelv is tetszik meg maga a hely is nagyon szép.imádom japánt és mindent ami hozzá tartozik.lehet h ha kint lennék megváltozna a véleményem,de minimum egyszer ki szeretnék menni mindenképp
2009. dec. 18. 09:03
 10/11 anonim válasza:
89%
nem tudom hany eves vagy,mert ha meg tanulsz akkor probalkoz valami home stay.eleg sokan vannak igy itt.persze csak ha tudsz angolul.igy tanulnad meg legjobban a kulturajukat.de mindenesetre mindenkinekajanlom,hogy legalabb egyszer megnezze jappant,mert azert meg van a varazsa.
2009. dec. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!