Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Birnának segiteni? Kaptam 1...

Birnának segiteni? Kaptam 1 házi feladatot, de nem találom sehol Ázsia sivatagjait. Leirnák, kérem Ázsia összes sivatagjának a nevét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Erre kattints!


sivatag.lap.hu/azsiai_sivatagok

2009. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
atlaszt tudod mire találták ki?Arra,hogy kikeresd benne a sivatagokat.A tanár pedig azért adta fel házinak,hogy keresd ki,ezzel gyakorlod azt is hogy hol van!
2009. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Góbi

Karakum Desert

Negev Desert

Rub'al-Khali

Takla Makán

Thar Desert

Wadi Rum


Itt van az összes!

2009. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem bírunk segíteni, max. tudunk,ha akarunk... Bocs, de a föciatlasz után a nyelvtankönyvet is keresd meg:) A házikat nem azért adja fel a tanár, mert unatkozott, hanem hogy te megtanuld a leckét.Ha más csinálja meg helyetted, akkor nem tanulsz azzal semmit és buta maradsz. Lehet utálni a válaszért... :))
2009. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az 1. és a 3. válaszolónak.A többinek meg annyit mondok,h ez nem a kritizalaslap.hu,hanem a gyakorikerdesek.hu!!!
2009. szept. 7. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A fiúnak(lánynak) igaza van! Ez a gyakorikerdesek.hu!

A tanár azért adta a feleadatot, hogy járj utána! Nagyon ügyesen csináltad, hogy utánakérdeztél, ha nem találtad! És nagyon jó helyen kérdezted, ez egy gyors és korszerű módja az információkérésnek! Nem 1962-ben vagyunk!

A "bírnának"-ról pedig annyit: Ez a "tudnának" "képesek lennének" szavaknak egy jó és használt alternatívája. Azért, mert nem mindenütt szokásos, vagy mert valamelyik válaszolónak kicsi a szókincse, nekünk még nem szükséges csökkentenünk! Nyugodtan használhatod ezt is és a "tudnánk" formát is. Nekem tetszett. A sivatagok meg hamarabb meglettek még ilyen ellenállás mellett is, mintha az atlaszt bámulnád azóta is!

Ügyes voltál!

2009. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Háát igen!!!Naon köszi!!!
2009. szept. 9. 22:05
 8/10 anonim válasza:
36%

szerinted ez gyakori kérdés? te full retard vagy! próbálkozz a a tanulással!

ha már annyi eszed sincs hogy beírd a google-ba hogy 'ázsiai sivatagok'...

vagy nem tudod mi az a google? minek neked gép meg net?

2009. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köxi,5-öst kaptam!!!!
2009. okt. 10. 13:56
 10/10 nylonx válasza:
sokra mégy az ötössel ha azt sem tudod mi merre hányméter.Mondjuk én ilyen házifeladatokkal nem rabolnám a fiatalok délutánjait az is biztos.
2009. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!