Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Megbízható a booking-on...

Megbízható a booking-on látványosságokhoz belépőjegyet venni?

Figyelt kérdés

A repjegyeket nyilván a saját oldalukon szoktam venni,de általában a programokkal mindig bajban vagyok,hogy melyik lehet a hivatalos oldal,ahol belépőt lehet venni. Eddig mindig a helyszínen vettük,azonban most tényleg szükséges lenne hamarabb lefoglalni és ahogy nézelődtem, (még csak most vettem észre,pedig a szállást mindig ott foglaltam) megláttam,hogy belépőjegyeket is lehet. Szóval nagyon megköszönném,ha valaki,akinek már van tapasztalata ilyenben, megosztaná. :)

Előre is nagyon köszönöm!



okt. 12. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos a nevezetesség saját oldalán venném. Amit nem ördöngösség megtalálni ;) Google mapsen rákattintasz a látványosságra, és NEM azt nézed meg, hogy az első pár sorban mennyiért akarnak jegyet rádsózni, hanem kicsit lejjebb tekersz, és ott lesz linkelve a hely hivatalos weblapja. Azon vásárolj.
okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aHermann ***** válasza:

Szia!


Mi még nem vettünk ugyan a Booking-on jegyet, de ránéztem én is a lehetőségre jövőbeli úticéljainknál, ahol ad erre lehetőséget, szerintem félig viszonteladói felület.

A hivatalos oldalon is lehet hasonló kedvezményt kapni, mint a Booking-os felületen, ráadásul még fix napot sem szükséges megadni a látogatásra, kivéve, ha nagyon felkapott helyről beszélünk.

Gyerekkedvezményt nem teljesen úgy biztosítja, mint a hivatalos oldal.


Ha esetleg olyan helyre mentek, ahol van városkártya/tartományi kártya/múzeumkártya stb. az kedvezőbb lehet összességében, mint a külön-külön jegyek fix napra.


A hivatalos oldalt ha a sima kereső nem dobja ki legegyszerűbb térképes keresőn megkeresni, és ráklikkelni, akkor az információknál feldobja a hivatalos oldalt.


Persze lehet venni a Booking-os oldalon is belépőt, főleg ha a hivatalos oldalon erre már nincs lehetőség...

okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh a térképre nem is gondoltam! Hálásan köszönöm a tippeket! :)
okt. 12. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vettem még soha ilyesmit Booking-on, de mindig felajánlja. Szerintem megbízhatónak megbízható, de nem hinném, hogy a legolcsóbb.
okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!