Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A török riviérán vannak jó...

A török riviérán vannak jó resortok saját tengerparti szakasszal, sznorkelezési lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nem túl messzi tengerpartos nyaralásra menni, 100% pihenéssel. Milyen a török riviéra? Konkrét helyek és vélemények érdekelnének.

szept. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Resortok saját tengerparti szakasszal tuti vannak, de sznorkelezni eszembe sem jutna ott.

A török AI szállásokat nagyon sokan szeretik, szóval szerintem nyugodtan szétnézhetsz akár az utazási irodák ajánlatai között is, aztán max. más oldalakon (pl. Booking) csekkolhatod a véleményeket. Én mondjuk ott szerettem kirándulni a környéken, így nem ez volt a prioritás, és számomra a jó sznorkelezőhely nem ott kezdődik, szóval még a felszerelést sem vittem...

szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen helyeket tartasz jó sznorkelezőhelynek? Törökországban semmit?
szept. 3. 17:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Kirándulni nem akarok, egész évben kirándulós helyekre mentem...
szept. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!