Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ciprusra novemberben érdemes...

Ciprusra novemberben érdemes utazni?

Figyelt kérdés

November második felében tudnék elmenni szabadságra és valami tengerparti nyaralásra gondoltam ami nem túl drága és télen még jó az idő.

Egyiptomot és gurdakát ajánlották, de bevallom nem sok kedvem van most hozzá.


Páfoszt néztem, oda megy Ryanair és szállás is van viszonylag jó áron.

van arrafelé érdekes látnivaló?


júl. 13. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Inkább Szicíliára menj, ott novemberben is lehet még fürdeni és érdekesebb szerintem.
júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én már voltam november végén és még tudtam fürdeni, de azért már nem volt igazi strandidő, de a víz még jó volt.
júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én áprilisban és szeptemberben voltam Cipruson, mindkétszer fürödtünk is. Áprilisban még elég hűvös volt a tenger, de szeptember közepén 30 fok fölött volt, szóval ha novemberben már nincs is igazi strandidő, azért szerintem még lehet fürdeni, mert a víz nem hül le olyan gyorsan.

Ismerek amúgy olyat, aki decemberben is fürdött...

Mi Páfoszon még nem voltunk, csak Lárnakán, azt a részt tudom ajánlani látnivalók szempontjából: a városban is kellemes az óváros meg a tengerparti pálmafás sétány az erőddel, plusz ott van a közelben Ayia Napa a fehérhomokos partjávan meg a barlangjaival (és persze oda is megy Wizz).

júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok Olaszországba menni megint, igaz Sziciliában még nem voltam, de már kétszer voltam egymás után Rómában és más országot akarok most látni.


Túrázni és egy kicsit fürödni akarok menni, utóbbi annyira nem lényeges. Akkor vállalható még november végén az út? Nem sok akkor a csapadék? nincs hideg?

júl. 14. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vállalható. Korábban sötétedik és este már nincs olyan meleg, de nincs hideg sem.
júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mennyire korán sötétedik?
júl. 14. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
5 körül.
júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Ciprus dögunalom.
júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért unalom?
júl. 14. 18:54
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

9

Mert csak bulinegyedek vannak ahová 16 évesek járnak aztán kb ennyi. Ócska bulizós putri.

júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!