Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 1.5-2 millió forint meddig...

1.5-2 millió forint meddig elég Srí Lankán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék 1-2 éven belül Srí Lankára költözni és erre vonatkozóan az lenne a kérdésem, hogy 1.5-2 millió forint megtakarítás mennyi ideig lenne elég? Tudom, hogy egy szegény ország, és talán az egyik legolcsóbb is, de mégis mennyi ideig lenne elég ennyi pénz ebben az országban?
júl. 7. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyak a szandekaid, akkor elég rossz platformon erdeklodsz.
júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fel evig biztosan
júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komolyak a szándékaim és tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb oldal, de hát valahol el kell kezdeni...
júl. 7. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
1,5-2 millió elég keves pénz.
júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés pontosítás nélkül egy fejlődő országban értelmetlen. Míg Németországban van egy átlagos minimum, amire szükséged van, Srí Lankára költöző nyugatiként más a helyzet. Ha a nyugatiságnak akár csak a látszatát is fent akarod tartani, például azzal, hogy van egészségbiztosításod és légkondis lakásod, az ötszörözheti a kiadásokat egy helyihez képest. 1.5 millióból akár 2 évig is elcsövezhetsz, de az olyan is lesz: víz a kútról, légkondi nuku 45 fokban is, ha megbetegszel, akkor meg jön a piócásember.
júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Max fel ev.

Es ha elfogy utana mi a terv?

júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig Kanári-szigetek volt, meg Norvégia:D
júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!