Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ománban nőként ?

Ománban nőként ?

Figyelt kérdés
Ománban mennyire veszik szigorúan az iszlám nőkre vonatkozó részét a turistáknál ?

jún. 28. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Egy viszonylag engedékenyebb muszlim ország, nem kell hidzsábot meg helyi ruhát venned, de azért az utcán ne sétálj miniszoknyában, vagy bikiniben.

Igaz férfi vagyok, de voltam már Ománban, remek hely, nem is annyira drága, szóval ajánlom hogy elmenj oda.

jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Konzervatív öltözködés elvárt, de turistaként senki nem fog csesztetni, az omániaknál kevés vendégszeretőbb nép van.
jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Veszélyes dolog, mert elvileg egyedül nem is tartózkodhat nő az utcán. Talán túristaként másként áállnak hozzá, de a ne vegyél fel normális ruhát, csak konzervatív viseletet.
tegnapelőtt 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
@3 Ezt mi alapján állítod?
tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3-as szerintem semmilyen muszlim országban nem járt még.
tegnap 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!