Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vannak 20 és 50 közötti nők...

Vannak 20 és 50 közötti nők között olyanok, akik szívesen utaznának az alábbi ázsiai országokba, szemben a szokásos úticélokkal? (Legalább úgy 50-50 százalékban, tehát bő számban, nem csak elvétve tízből egy-kettő. Utóbbi nem lenne túl reménykeltő.)

Figyelt kérdés

A gyakori, megszokott Olaszország, vagy Franciaország látogatások helyett legalább olyan szívesen utaznának kettesben, majd később a kibővült családdal például Kirgizisztánba, Mongóliába, Kazahsztánba, Törökországba, az Ománi szultanátusba - esetleg Iránba, Nepálba, vagy nyaranta (nem a legnagyobb hidegben) egyszer-kétszer még akár Jakutföldre is?


Hogy ismeritek a nőket? (Vagy akár Ti nők is írhattok.) Lennének legalább fele-fele arányban olyan hölgyek (köztetek), akik ilyen úticéloknak is legalább annyira tudnának örülni, mint a szinte már átlagossá vált Nagy-Britanniai, Spanyolországi vagy Horvátországi utazásoknak?


Mivel személyesen engem ázsiai desztinációk jobban érdekelnek, ezért kérdezek kifejezetten ezen célországokra (ezen a fórumon is) rá. Az érdekelne specifikusabban, hogy egyedül maradnék-e vágyammal, hogy inkább ezen országokat bebarangoljam, vagy azért akadnának szép számmal (ha nyilván nem is mindenki), akik ilyen államokba is elutaznának velem? Vagyis nem egy-egy ember konkrét véleménye érdekel, hanem az, hogy a nők között nagyjából milyen arányú (lehet) azok száma, akik ezen országokban és szívesen eljönnének?



jún. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelnek ezek a helyek, kivéve Iránt.
jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nem teljesen átlagos desztinációkat, de azokból is inkább a vízparti, meleg éghajlatú helyeket, az általad felsoroltak annyira nem vonzanak.

Ismerősi körömben (nem feltétlenül barátnők, hanem kollégák és egyebek) is inkább a felkapottabb európai tengerpartok és nagyvárosok, illetve USA és divatosabb trópusi helyek vannak az utázási listák élén, szóval én személy szerint az 50-50%-ot sokallom, szerintem nem minden második potenciális partner vágyna veled az általad felsorolt helyekre.

Viszont pl. Izland sok ismerősömnél bakancslistás, szóval nincs minden veszve 🙂

Esetleg az lendítene rajtad sokat, ha valami vlogos utazgató celeb kapna rá az ilyen desztinációkra 🙃

jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izland milyen univerzumban nem felkapott? Több ott a turista mint az izlandi.
jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy nem az a tipikus célpont, most mégis mindenki oda akar menni (megfagyni 😀), szóval a kérdező helyeit is felkaphatják a közeljövőben.
jún. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Törökország dugig van turistával, Ománba is egyre többen mennek, Kirgizisztán meg jelentősen turistásabb, mint Európából gondolnák sokan. Lehet ilyen helyre utazó párt találni, nekem is volt. Mondjuk azt nem tudom, hogy mit jelent Jakutföldre menni. Akkora, mint India és a java üres, mit tervezel?
jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek turista célpontok pont azért nem az átlagos és népszerű helyek, mert az emberek kisebb része akar ide utazni. Ha feltételezzük, hogy a férfiak és nők ízlése 50-50%-ban alakul, vagyis pont annyi nők akar ilyen helyekre menni, mint férfi, akkor is kisebbségben lesznek az összes nő közül azok, akiket érdekelnek ezek a helyek, mivel a férfiak közt is kisebbségben vannak az ilyen érdeklődésűek.


Engem férfiként sem igazán vonzanak ezek a helyek. Tiltakozni nem tiltakoznék egyik ellen sem, de olyan mélyen vannak a listámon, hogy nem valószínű, hogy valaha eljutnék bármelyikig is.


Szerintem ne statisztikát készíts, hogy milyen arányban vannak, akiket érdekel. Sőt eleve inkább ne így tedd fel a kérdést, hogy ezek a helyek érdeklik-e a másikat. Hanem aki esélyes lehet, hogy veled utazzon, vagy csak ismerkedtek, annak azt próbáld meg átadni, hogy téged mi vonz ezekben a helyekben, miért tartod jó ötletnek pont ilyen helyekre utazni. Szerintem így nagyobb lehet az esélye a kapcsolódásnak. Elég valószínű, hogy ha téged érdekelnek ezek a helyek, akkor többet tudsz róla, hogy miért érdekesek, mint más, akinek egy földrajzi név egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazt az élményt fogja felidézni, mint neked.


A népszerűbb helyek általában azért népszerűbbek, mert jobban benne vannak a köztudatban, jobban ismerik és ezáltal jobban érdeklődnek iránta az emberek. Ha egy helyről csak a nevét tudod, esetleg azt se tudod, hol van a térképen, vagy miért lehet érdekes, akkor oda elutazni is kevésbé akarsz...

tegnapelőtt 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!