Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában lenne esélyem...

Ausztráliában lenne esélyem valami számítógépes szakmával (informatikus, programozó stb. ) elhejezkedni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ElheLYezkedni.
2012. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!, értelmes válasz -.-
2012. jan. 22. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Valami ilyen szakmával bennszülöttként igen. Bevándorlóként szerintem csak akkor, ha a tudásod messze meghaladja a bennszülöttekét, vagy merőben más, s van rá igény.
2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használod az oldal keresőjét? Már sokszor le lett írva, hogy Ausztráliában rendkívül szigorú pontrendszer alapján történik a bevándorlás, gyakorlatilag csak diplomával, nagyon magas fokú nyelvtudással(IELTS 7.5) és legalább 3 év igazolt szakmai tapasztalattal lehet egyáltalán esélyed a kijutásra.


Szerintem maradj az EU-ban, mert jóval kevesebb a macera, mivel sem munkavállalási engedély, sem semmi más nem kell és az IT területen aránylag hamar álláshoz lehet jutni.(megfelelő nyelvtudással persze). Én magam is Londonban dolgozom programozóként, 2-2,5 év alatt elérhető egy olyan fizetés, amiből már tényleg kényelmesen lehet élni.(bár az első években sem nehéz megélni.)

2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Bevándorlóként szerintem csak akkor, ha a tudásod messze meghaladja a bennszülöttekét, vagy merőben más, s van rá igény."


Ez nem igaz! Az IT területen legalábbis nem igaz, mert itt nagy a hiány a valóban a szakmához értő emberből, ezért kapkodnak érted! Ausztráliát nem ismerem, de én magam Angliában kerestem IT-s állásokat és gyakorlatilag nem én kerestem, hanem a munkaadók kerestek meg.

2012. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én meg Ausztráliáról írtam, amit nem ismersz. De azért odaveted, nem igaz.


Lehet, hogy tényleg nem. De ha azt írod, nem igaz, az ugyanaz, mintha azt írnád, hazudsz. A különbség árnyalatnyi.

Meglehet tévedek. De abban biztosan nem, hogy azonos képességek mellett, normális ország saját embereit részesíti előnyben.

2012. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hogy azonos képességek mellett, normális ország saját embereit részesíti előnyben."


Van benne valami, de aki kijut Ausztráliába és megkapja a letelepedési és tartózkodási engedélyt, az a szavazáson kívül minden jog megilleti, így nem tehetnek különbséget állampolgár és állandó lakos között! Azt vettem észre hogy Nyugaton ezt komolyan veszik, nem úgy mint otthon.

2012. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hentesként elég nehéz, de megfelelő tudással és előmenetellel, szinte mindenhol tárt karokkal várnak.
2012. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lanyom ket vejem a IT-ben dolgoznak azt mondjak, ha turhatoen beszeled az angolt nem lesz problemad.

A munkahelyen rengeteg indiai es mas nemzetisegu sracok dolgoznak.

Ne felejtsd el Ausztralia az istennek legszebb viragoskertje.

2012. jan. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!