Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliáéba mennyi a fizetés...

Ausztráliáéba mennyi a fizetése egy Mixernek? Meg lehet ott élni ebből?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy igen. Az más kérdés hogy szerintem elég körülményes ott mixerként elhelyezkedni.
2010. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hoy érted hogy körülményes..?Ezt ki tudnád fejteni egy kicsit bővebben kérlek? De köszi a választ :D
2010. dec. 27. 11:09
 3/9 anonim válasza:
100%

szerintem arra gondolt, hogy nem olyan könnyen tudsz ott elhelyezkedni mixerként. a körülmények miatt is, szóval

nehezen tudnál beilleszkedni..--> szerintem.

2010. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19%
AusztráliábaN. A mixer pedig köznév, tehát kisbetűvel írandó. Ha még a magyar helyesírás se megy, mit akarsz Ausztráliában?:-)
2010. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Meg lehet élni, ha jól csinálod.

Egyébként vízumköteles, előszöris egy 9-es szintű IELTS nemzetközi nyelvvizsga, 2200$ vízumdíj, több éves igazolt szakmai tapasztalat (korábbi főnökeidet is behívhatják a nagykövetségre), orvosi alklamasság, stb.

12-18 hónap az elbírálási időszak, utána valószínűleg az állam szabja meg, mely régióba költözhetsz, de utána már sokkal könnyebb. Válogatnak a bevándorlók között, mert megtehetik.


Vannak bevándorlási ügynökök, akik segíthetnek a papírmunkában.

2010. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

az előző válaszolónak igaza van

nagyon nehéz bejutni az országba mert ha hiszed ha nem egyre többen akarnak kiköltözni...

de sztem próbáld meg ha tényleg nagyon szeretnél kiköltözni és komolyan is gondolod mert ha pár hónap után hazaköltözöl akkor nem éri meg szenvedni.

2010. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pubwart válasza:

Ekkora baromságot... 9es IELTS vizsga... Vicces.


Kezdjük ott, hogy az IELTS vizsga teteje 8.5

- szakmunkások 5.5

- mérnökök 6

- orvosok 7


Ezek a jelenlegi követelmények. De ezek nemsokára megváltoznak. Mert most minden gyökeresen minden meg fog változni.


Én nem ajánlom a mixereknek az idejövetelt. Túlságosan bonyolult, körülményes, drága és értelmetlen. Annyival többet nem ad, mint amennyivel többet elvesz.


Ha külföldön akarsz dolgozni, akkor irány egy hajó, vagy Anglia és onnan bármikor haza tudsz jönni... Innen már annyira nem.


Hidd el, itt élek. Látom hogy mi hogy megy.

2011. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
utolsó válaszoló: mire gondolsz, hogy "mi hogy megy"? és mi fog gyökeresen megváltozni? érdekelt vagyok a témában, várom válaszod, köszi!
2011. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pubwart válasza:

Arra gondoltam, hogy itt élek és tisztában vagyok, illetve olvasom, hogy milyen változások lesznek a bevándorlásban.


Ez egy szép ország, egzotikus, meg minden, de igazából nem éri meg eljönni otthonról, ha mixer vagy.


A bevándorlási szabályokat úgy alakítják át, hogy csak a magas végzettségű, angolul nagyon jó bevándorló jöhessen be. Velük akarják feltölteni azokat a lyukak, amiket az itteni oktatás nem tud betömni.


Ez üzlet. És még fizetsz azért, hogy idejöhess, tehát az állam azért pénzt kap, hogy te ne a drága itteni sulikba járj és ne szívd az államtól a pénzt. Jó taktika.


Szóval szerintem nem érdemes. Max mondom úgy, ha olyan hajón dolgozol ami itt is megáll.


Jah és itt nincs olyan végzettség, hogy mixer, vagy akár pincér se. Mindenki ott kezd, ha diák és nincs pénze, és alulról indul... Gondolom így nem kell a megbecsülését firtatnom

2011. jan. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!