Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Dualtron Victort (E-Roller)...

BLINTGT kérdése:

Dualtron Victort (E-Roller) valahogy szállíthatok repülőn?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott egy Dualtron Victor nem egy extrával és fontos lenne hogy vihessem magammal repülőn. Lehet a közeljövőben mennék ki pár hónapra Apámhoz Ausztráliába repülővel és vinném a rollert is, viszont időbeli macerázás miatt nem szeretném eladni belőle az akksit, kint is plussz idő lenne vadászni egy pakkot bele, de még macerásabb ha nekem kell megépíteni, itthon hagyni nem szeretném egyiket se, azt az akksi se díjazná meg amúgy is. Gyári 60V 24Ah akku van benne 21700-as LG cellákból ha az bármin is változtat. Esetleg van bármi lehetőség arra hogy felkerülhessen velem egy gépre? Legrosszabb esetben max megkérek valakit rolleres körökben hogy addig tud e figyelni az akksimra meg szinten tartani esetleg, de akkor is jobb lenne ha nem kéne ezzel szívjak. Tudom hogy Li-Ion cellák instabilak kémiailag, de kétlem hogy bármi gáz lenne egy normálisan összerakott akksinál azidő alatt, szerintem hamarabb dögleszteném meg/gyújtanám fel itthon töltőn felejtve vagy kint egy délután alatt túlhajtva mintsem a rolleren bellül vezérlőkről lehúzva a semmivel. Esetleg ha rákérdek az adott légitársaságnál akkor van bármi esély arra hogy belemenjenek? Viszont az átszállás miatt aggódnék hogy nehogy félúton szopassanak meg. Ha bárkinek van ezzel tapasztalata hálás lennék a segítségért/infóért. Vagy ha bárki tudja mi az oka ami miatt konkrétan nem szállíthatók lithium alapú akksik repülőn azért is hálás lennék, mármint az hogy kigyulladhat nem indok. Engem az érdekel mi a tényleges oka, a légnyomásváltozás? Hőmérsékletet inkább nem emlegetem mert lent a földön szerintem rosszabbakat megél mint fent egy repülés alatt.

jún. 20. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Felveszed a kapcsolatot a repulotarsasaggal, akikkel utaznal és megkerdezed
jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elektromos wheelchairt lehet feladni lecsatlakoztatott vezérlővel, illetve ha kivehető az akksi akkor azt fel kell vinned a fedélzetre. Konkrétan a rollerre nincs infóm, de több ezer járaton dolgoztam (és dolgozom jelenleg is) és még soha egyetlen egyszer sem találkoztam elektromos rollerrel. Én azt mondanám, hogy 99%, hogy ez nem fog összejönni.
jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!