Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Vasárnap reggel indulok...

Vasárnap reggel indulok Sharlm el Sheikbe, a Laguna Vistába jön-e valaki?

Figyelt kérdés
"Egy számmal nagyobb lovam volt!"
2009. júl. 22. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ez humor kategóriás akart lenni nem ?



naaaa lécci, lécci vigyél engem!!!!! :D:D

2009. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem a humor kategória.Teljesen komoly.

Viszont a lónak is van szerepe,persze átvitt értelemben.

2009. júl. 22. 18:32
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én szivesen elmennék, bár nem vagyok se szöke- se kék szemü, és többre tartom magam holmi egy számmal nagyobb lónál vagy arab telivérnél.

S amúgy elég körülményes is lenne...de az álmokat senki sem korlátozhatja ugye...jó alapkép éjszakára, majd megálmodom mi is történik. Köszi!

2009. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az előző válaszolónak:megértem valós igyekezetedet, ami - feltehető - igazi vágyakozásod is. Egyet viszont elfelejtettél, ami a felületességed rovására irható.Az pedig a kiirás dátuma. A tiz nap letelte után már haza is jöttem az egyedül (ffi) eltöltött napok után.A lónak pedig teljesen más értmü szerepet szántam, mint amire Te gondoltál.Neked, mint oly érezhetően vágyakozó utitársnak, persze csak akkor ha (n) vagy , elárulom.Eggyel nagyobb számu lovat akkor szokták emlegetni, ha valakinek egy kissé hajlottak a lábai, és ebben az esetben az ismertető jel lett volna, ha nem késed le a jelentkezésedet.További érdeklődésed a privire "nyomd".
2009. aug. 22. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!