Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba - Hurghada - a...

Egyiptomba - Hurghada - a parton mennyire zavaróak a korallok? Illetve Amwaj Blue Beachről hotelről vélemények?

Figyelt kérdés
Javasolt valamilyen kis papucs/szandál, amit kifejezetten fürdéshez ajánlanak, vagy nem szükséges?

2012. aug. 14. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt a szállodát nem ismerem, de Hurghadában többnyire homokos a part én nem korallos, szerintem felesleges a szandál.


Sharm el Sheikhben ahol viszont tényleg korall a teljes part (legalábbis ahol én voltam), oda is felesleges a szandál, mert nem lehet rálépni a korallokra, hanem egy műanyag stégen kell bemenni, ahonnan rögtön a mély vízbe kerülsz.

2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annal irja hogy korallos picit..meg h javasolt a szandal.:)

Bar nem tudom.

Te all inclusive hotelba voltal?

Ez a hotel hurghadatol 45-50 km-re van delen. Es elegge kihalt minden iranyban. Ez lehet zavaro?? Vagy akkora teruleten azert el lehet lenni gondolom.plusz fakultativ.

2012. aug. 14. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem gond, hogy kieső helyen van, ott úgysem nagyon mozdul ki az ember a szállodából csak a fakultatív programokra.


Ha a szandált kifejezetten írták, akkor biztos van valami alapja. Ezt igazából csak az tudná megmondani, akkor konkrétan ebben a szállodában volt.

2012. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,most jottem haza Hurgadabol...a mi hotelunknak 2 tengerpartja volt,az egyik homokos a másik korallos.Igen,kell papucs,akárhogy figyelsz,mert lelátsz a vízben,megsértheti a lábad.Mi ott vettünk a hotelba papucsot,nagyon jól néz ki.Ne ezen agódj,hanem a fosóvíruson...minket jól elkapott.Halat ne egyél,fogat se moss a vizűkkel.
2012. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott volna a vizuket inni.:) ennyire azert nem vagypk tudatlan.

Gondolom fityingekert lehet kapni szandalt a hotelba.

Amugy hat eleg nagy az alapterulete...lehet en se kivankoznek mashova. Bar ilyen setaloutca jol nezhet ki, de az ilyen hotelok ugy vannak kialakitva, hogy az ember mindent megtalaljon ott.

Amugy wifi szokott lenni ilyen kihaltabb helyen fekvo hotelba? Nem tudjatok? Sehol se irta ennel..irja hogy vmi net oavezo van...ilyen business osztaly...de akkor annyi lehet gondolom. Meg eleg nehez lehet kiepiteni oylan helyre wifit, nem?

2012. aug. 15. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi se ittunk vizet..mégis infúzión kötöttünk ki.Elég volt fogat mosni a vizukkel.Azért sétáljatok az utcán,az egy élmény!
2012. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyi bajra helyi gyógyszer, vegyetek a fosásra Antinált! (5 font, persze lehet drágábban akarják adni, de akkor is 5 rá van írva arabusul a dobozára).

Jól jöhet egy vízicipő, ha korallosabb a part, itthon is meg lehet venni potom áron. A hotelről meg tripadvisoron van sok leírás.

2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nyilván palackos vízzel mosnék fogat...azt hittem ez előbb is egyértelmű volt.
2012. aug. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!