Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Honnan tudod hogy szerelmes...

Honnan tudod hogy szerelmes vagy és nemcsak teccik egy fiu/lány?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 19:26
 1/8 anonim válasza:
88%
Úgy hogy ha csak tetszik, akkor 1-2 hét alatt el is felejtem az illetőt ha nem vagyok vele együtt.
2009. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

onnan tudom, hogyhlátom erősen verni kezd a szivem, nem hallom, amit a körülöttem lévők nekem mondanak, totálisan elfeledkezem a külvilágról, zavarban vagyok előtte, boldog leszek, mindenáron fel akarom kelteni a figyelmét és meg akarok neki felelni,

és nem tudok más pasira nézni csak őrá, és maikor nem látom, körülötte forog minden gondolatom, ábrándozom róla.

2009. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
attól függ, hány éves vagy... :D 12-14évesen nagyrészt az, amit az előttem szóló leírt, érettebb fejjel meg, hát inkább azt akarod, hogy ismerjen, nem játszod meg magad előtte, elfogadod a hibáit is és mindenképpen nagyon kívánod szexuális értelemben is.
2009. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem 12-14 éves vagyok hanem 3x annyi, s bizony majdnem mindenben egyetértek az első válasz adóval,még a körülöttem lévők beszédet sem hallottam, amikor mellette lehettem.Semmit nem tettem azért , hogy megkapjam-sőt-, mivel házasságban élek ,s nem Ő a férjem.
2009. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, a 2. válaszra gondoltam."Férjezett"
2009. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

ILYEN LENNE AZ IGAZ SZERELEM?


Szerettél valaha valakit annyira, hogy feláldoztad volna érte még azt is, ami a legfontosabb?

Hogy vele lettél volna sokszor?

Hogy egész nap azt vártad, hogy vele találkozz?

Ha szomorú voltál is, azzal vigasztalódtál, hogy nem baj, este láthatom Őt?

A szabadidő SZENT dolog, de azt is feláldoztad volna mindenestül, hogy csak vele lehess?

Néztél valaha utána, amikor elváltatok? Féltél, hogy újra látod-e?

S alig váltatok el, a szemed könnybe lábadt, mert már hiányzott a szeretett személy?

Volt már olyan pillanat az életedben, hogy szomorú voltál, mérges, s mikor rágondoltál, megnyugodtál, jobb lett a kedved?

Feküdtél úgy karjaiban, hogy akkor is attól féltél, hogy vajon a másik őszintén ölel-e?

Töprengtél már azon, hogy a “szeretlek” tényleg igaz érzés számára is vagy csak egy szó?

Voltál már szomorú amiatt, hogy a másik azt hitte, csak annyit kell mondjon, hogy “szeretlek”, s azt gondolva annyi is elég, neked meg több kellett volna és SZENVEDTÉL, viszont nem szóltál róla, nehogy őrültnek tűnj?

Sírtál már azért, ha nem láthatod?

Fájt a hiánya és az is jutott már eszedbe, hogy ő nem így érez, hogy neki nem hiányzol?

Féltél attól, hogy ő nem szeret annyira, mint te szereted Őt?

És attól, hogy talán nem félt, hogy Ő nem jönne eget-földet összekeresve utánad, ha netán elhagynád?

Éreztél szégyent valaha is az Ő viselkedése miatt? Volt, hogy ezt te mind elnézted neki és ezek miatt mások hülyének néztek?

És lassan te is elhitted, a SZERELEM FÁJ!!

2009. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
és ezt mér az utazás afrika témába kellett?
2010. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hál istennek nem vagyok szerelmes típus. Úgyhogy max tetszik. Egyébként onnan tudNÁM, hogy UTÁNA is felhívnám.
2010. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!