Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkóban és Tunéziában is...

Marokkóban és Tunéziában is gyakori a hasmenés és hányás a turisták korében, ahogy pl. Egyiptomban is?

Figyelt kérdés
jún. 19. 12:08
 1/10 anonim válasza:
98%
Igen, nem a leghigiénikusabb hely az se, szóval ne igyál csapvizet. A jégkockáktól is tartózkodj. Fura, kisbódés streat-foodos helyeken se egyél.
jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2%
Ez mind hazugsag kerdezo
jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyiptomban már átéltuk, ezért kérdezem.
jún. 19. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Marokkoban nagyon vigyázz... Retkesek nagyon. Immodiun és Enterol legyen az utazó patikatoknan
jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, voltam Marokkóban, arról tudok nyilatkozni. Én ettem sarki bódés sültet, hamburgert is, helyben facsart narancsdzsússzal, illetve helyben készült tejes banánitalt is kóstoltam, az utóbbi tényleg kicsit hashajtó hatású, egyébként minden más 0 hatással volt a szervezetemre, azon kívül hogy jól laktam tőle. Hányás pedig egyáltalán nem jellemző.

Természetesen a csapvizet ugyanúgy kerüld el, és a jégkockás italokat is csak a kicsit puccosabb helyen válaszd.

jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez a hasmenés és hányás dolog egyszerűen kiirthatatlan a turisták körében.

Nagyon régen megirta valamelyik barom egy útikönyvben, és a dilinyósok egymásnak adják át ezt a hiedelmet.

Közben rettegnek mindentől, ami folyadék.

Az igazság pedig az, hogy ez a hasmenés/hányás nagyon ritka.

jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
@6 Marokkó meg Tunézia tényleg nem vészes, de elég kevés emberrel találkoztam, aki ne fosta volna végig például Bangladest. Én ott pont megúsztam, de Indiában és Vietnámban is voltak durvább ételmérgezéseim.
jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
10%
Magyarorszagon van a legtobb romlott etel az egesz vilagon. Mindenhol jobb. Tele van romlott tejtermekekkel most. A szalamik olyan sossak ,hogy nem lehet azokat megenni ,folleg ha nemet. A kesz etelek ecetesek. En mar nem talalok itthon semmi ehetot.
jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Saját magam tapasztaltam, hogy Egyiptomban mennyire gyakori és mi is átéltuk az egész családdal. A tobbi országot nem tudom, ezért kérdeztem.

Nem Magyarországon élunk, de gyakran járunk át és mindig jókat eszunk, soha nem volt még utána gond a gyomrunkkal, ugyhogy utolso, ez se igaz, inkább az a baj, hogy a magyaroknak semmi nem jo, egy csodás országban élnek és nem tudják értékelni.

jún. 20. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőm épp egész nap rosszul van, rengeteget hányt, ereje sincs. Tunézia.
jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!