Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziában tudtok jó szállást...

Tunéziában tudtok jó szállást ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami valamelyes tükrözi az ottani kultúrát. Vagyis nem betontömbök közt rohangálnék + napoznék... :)
2008. dec. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
www.hostels.com
2008. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nos nem tudom, hogy még mennyire aktuális, de mi Sousse-ban voltunk Marhaba hotelban.. 33e volt 1 hétre félpanzió. A kaja sztm nagyon jó volt, reggel, illetve este is sok minden közül tudtunk választani, ráadásul vacsorához még sütit is kaptunk minden este mást. Én édes szájú vagyok, szal nagyon örültem neki.. :))) Tiszta hely, max annyi hátránya van, hogy a városközponttól 20 percre van gyalog.


De ha bárhova akarsz utazni, akkor érdemes ezt az oldalt megnézned:


[link]


Itt beírhatod a világ különböző részén lévő hotelek neveit és, akik ott jártak tesznek fel a szállásról képeket, illetve értékelik is. Sztm nagyon hasznos én is így választottam ezt a hotelt.

2009. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi Mahdián voltunk tavaly, a Thapsus*** hotelben. Nagyon elégedettek voltunk vele. A szálloda szép volt, tiszta, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész. Csendes, nyugodt helyen, közvetlenül a tengerparton van. A kisváros Mahdia kedves és szép, akár taxival, akár vonattal gyorsan és olcsón elérhető.

A szállodák Monastirban elég messze vannak a várostól, és közel a repülőtérhez, Sousse pedig nekem túl nagyvárosiasnak és zsúfoltnak tűnt. Hamammetről nem tudok nyilatkozni.

2009. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi 2008 nyarán voltunk Tunéziában. Monastirban szálltunk meg egy Ruspina(****) hotelben. Én jó szívvel ajánlom :) Nekünk nagyon elnyerte a tetszésünket^^ A part közvetlenül a hotel "bungallói" mögött van, svédasztalos kiszolgálás (isteni ételek *.*), medence a hotel udvarában - csúszdákkal, ingyen italok, délutánonként pizza - palacsinta, ilyesmi. Ráadásul a kisgyerekeknek vannak ilyen felvigyázok, játszóparkok. Vannak animátorok is, akik a programokat "vezetik": aerobik, szörfözés, karaoke, disco, stb. Tényleg nagyon jó hangulat, kedves emberek, és minden ami egy tökéletes nyaraláshoz kell ^^
2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ahogy azt már írták előttem is, a Marhaba nagyon hangulatos! Legutóbb az Amira Palace-ban voltam ami szintén csodálatosan szép, bár nem mindegy hova helyezik el az embert a szállodán belül! Aranyos kis szálloda..
2009. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szintén hotel marhaba sousse-ban. a jinene-ben hánytunk a kajától, sok rossz hotel van, azóta mi sem váltogatjuk, a kaja tényleg isteni!!! a part is szép.
2010. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!