Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hétvégén lesz a születésnapom...

Hétvégén lesz a születésnapom és meghívtam a barátnőimet de fogalmam sincs mit csináljunk. Van ötletetek? Bármien játék/program/elfoglaltság jöhet.13/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 15:59
 1/5 anonim válasza:
Vegyél Jelly Beanst és azt próbáljátok ki:) A lényege, hogy az egyes színű cukorkák lehetnek finom vagy rossz ízűek és ezt csak akkor tudod meg, ha már megkóstoltad. Szerintem ez vicces lehet pár emberrel. Vagy játsszatok valamit. Például amikor rajzolni, mutogatni kell valamit, nem feltétlen activity kártyákkal, hanem amit ti magatok kitaláltok. Pl vicces lehet egy két ismerőst is eljátszani, vagy közös sztorit. Csináljátok meg a 7 másodperces kihívást: egyikőtök mondd valamit a másiknak, aminek a teljesítésére hét másodperce van. Pl hét másodperced van csukott szemmel lerajzolni vmit, vagy kézenállni, az asztalon táncolni ilyesmik. És ez így mehet végig, aki teljesít, utána az talál ki valamit a következőnek.
2015. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harrypottergirl válasza:

Szerintem az ilyen csajos bulikon nagyon jó program lehet a karaoke, a felelsz vagy mersz, próbálgassatok ruhákat, sminkeljétek ki egymást, játsszatok ének versenyt, vagy kvízjátékokat.

Remélem tudtam segíteni, jó szórakozást! :)

2015. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 harrypottergirl válasza:
Ja, és boldog szülinapot! :)
2015. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amm azt a Jelly Beanst vagy mit hol lehet venni?
2015. jún. 8. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézhetnétek valami lányos filmet pl.: Ne csókold meg a menyasszonyt! vagy Már megint te?! stb.
2015. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!