Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőmnek?

Mit vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

16. születésnapja lesz 19.-én. Amit tudni kell róla: Nem szereti sminkelni magát, nem gyűjt semmit...

Nyakláncot vettem neki, plüssöt is, moziba is jár(unk), csak annyit akarok hogy pár tippet adhatnátok, mert nekem semmi kreatív dolog nem jut eszembe:D

Szereti a sajtot és a csokit! :D



2015. jún. 3. 22:48
 1/6 anonim válasza:
vegyél neki bonbont díszdobozban mellé valami plüss figurát PL:szív,maci,sárkány stb annak tuti örülne :)
2015. jún. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sajt és a csoki tökéletes, mindkettő olyan, hogy a különlegesebb fajtákra az ember nem szívesen szánja rá a pénzét, pedig szívesen megkóstolná, ezért tökéletes ajándék. Egy kicsi ajándékkosarat állítanék össze, minél több fajta sajtból/csokiból vagy fele csoki-fele sajt. Esetleg még tennék mellé aszalt gyümölcsöt, diót/magvakat és valami sós kekszet is.


De én pl. egy közös fürdőzésnek is nagyon örülnék egy különlegesebb helyen. Nálunk a barlangfürdő majdnem 3000 Ft, egy hétköznapi strandolásra én képtelen vagyok ennyi pénzt kiadni, de szülinapra örülnék egy jegynek. Vagy ha szeret strandolni és anyagilag belefér, akkor akár egy 10 alkalmas bérlet egy sima strandra is tök jó ajándék, legalábbis én örülnék neki nagyon :D.

2015. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vegyél neki sok csokit. mindenfélét azt imádni fogja!
2015. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 különböző csokit...... :)
2015. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 16. születésnapomra egy nagyon jó barátnőmtől 16 tábla milkacsokit kaptam, elvoltam ragadtatva, csokicsokicsoki*---*
2015. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, strandra nem nagyon szeret járni :\ de nagyon jó ötlet!:D Plüssöt már vettem neki elég sokszor, szóval azt már nem akarok:) de az ötletek nagyon jók! Ha van még nyugodtan írhattok!:)
2015. jún. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!