Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni a szülinapjára egy 18-at töltő fiúnak?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak szülinapja lesz pont egy tábor végén , és elterveztük , hogy meglepjük őt . Csak épp az a baj, hogy nem tudom mit adhatnék neki szülinapjára. :(

2014. máj. 23. 05:25
 1/4 anonim válasza:
????????????????????? Ha te, mint a barátja, nem tudod, mi látatlanban, ismeretlenül, nem tudva róla semmit - érdeklődési kör stb. -, nem tudunk a kapcsolatotok milyenségéről - mióta vagytok barátok, mennyire ismeritek egymást: sülve-főve együtt vagytok, vagy csak a táborban ismertétek meg egymást -, hogyan segíthetnénk. Ezt csak te tudod eldönteni, és így még csak tanácsot sem kaphatsz.
2014. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Cott*n,óvsz*erXD pia...,5000Ft attól fugg szeret e fov0cizni akkor egy jegy vagy strandra elmentek a haverokkal ő mindent ingyen kap!szerintem ami emlékezetes lesz neki hisz felnőtt ferfi lesz.Hatalmas mérföldkő.
2014. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Guminőt, biztosan hasznát venné! :D
2014. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden ilyesmire csak annyit írok, hogy torta torta torta. :D én azt tapasztaltam, hogy egy finom szülinapi tortát nagyon tudnak értékelni a srácok, legalábbis az én barátom nagyon örül neki, hogyha sütök. Ebből éppúgy érzi, és megérti, mennyire fontos számodra.:)
2014. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!